Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Rüyada Sümük Çıkarmak
Rüyada Sümük Çıkarmak
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Rüyada Sümük Çıkarmak Ne Anlama Gelir: Bir kimsenin rüyada sümük görmesi, çocuk ile tabir olunur. Bu sebeple yere sümkürdüğünü gören kişinin zevcesi, ömrü uzun olan bir kız çocuğu doğurur.

Rüyada kendi sümüğünü yediğini gökmek, evladının malını yemeye işarettir. Diğer bir kimsenin sümüğünü yediğini görmek, o zatın oğlunun malını yemeye alâmettir.Rüyada eliyle kendi zevcesinin üstüne sümkürdüğünü görmek, zevcesinin bir erKek çocuğa hamile kalmasına delâlet eder.

Rüyada bir başka kimsenin evine sümkürdüğünü görmek, o evden bir kadınla evlenmeye işarettir. Rüyada zahmetli ve meşakkatli bir şekilde sümkürdüğünü görmek, üzüntü, keder ve sıkıntıdan kurtulmaya delâlet eder. Rüyada bir kimsenin bir başka kişinin sümüğünü yaladığını görmesi, o zatın hanımına hile yapmaya delâlet eder.

Rüyada sümkürdüğünü görmek, kendisine çok benzeyen bir evladı olmaya işarettir. Rüyada yere sümkürdüğünü görenin bir kızı dünyaya gelir. O kişi bekâr ise evlenir. Rüyada bir kimsenin bülbül sümkürdüğünü görmesi, Kur'ân okuyan bir çocuğunun dünyaya geleceğine işarettir. Yine rüyada sümüğünün aktığını görmek, çok evlad ile tâbir olunur. Rüyada kendisine eziyet veren sümüğü sümkürdüğünü görmek, üzüntü ve kederden kurtuluşa delâlet eder.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Cıhat Kuruuykumda sümkürdüğümü gördüm. sankı gercekmıs gıbı. uyandıgımda dahi burnumun agrıdıgını hıssettım. bunun bir anlamı var mı tam nedenı nedir. kötü birşey degildir diye düşünüyorum ama siz detaylı bır bılgı verırsenız daha da ıyı olacaktır.
  • Rüyada

    Sümük

    Çıkarmak