Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Rüyada Solucan Görmek
Rüyada Solucan Görmek
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Rüyada Solucan Görmek Ne Anlama Gelir: Rüyada ağzından ve burnundan solucan çıktığını görmek, fena bir amel işlemeye delâlet eder.

Kirmani demiştir ki: Rüyada toprağı kazıp solucan çıkardığını gören toprak yüzünden kazınır.Rüyada toprak solucanlarının birçok ve küme halinde toplandığını görmek, feyiz ve berekete delâlet eder. Ve Rüya sahibinin eline toprak sebebiyle çok mal geçer.

Rüyada ölmüş bir solucan görmek, düşmanın kahrına delâlet eder. Ve rüya sahibi düşmanına karşı zafer bulur.Solucan ve bu türden diğer Canlılar mala, menfaate, insanın geçindirmekle yükümlü olduğu kimselere yahut nefret edilen bir şeye delalet eder.Çevrenizde kötülüğünüzü isteyen insanlar var demektir.Solucan öldürdüğünü görmek, düşmanlarınızı alt edeceğinize işaret eder.

Kişi, malını, mülkünü korumalıdır. Çünkü Rüyada solucan kişinin kısmetinden yararlanmak isteyen hayırsız kimsedir.Solucan görmek, mal ve menfaat veya tiksinilen bir hal ile tabir olunur.Elbisesi üzerinde solucan görenin eline, bir mal geçer.Bir yerde irice bir solucan görmek, büyük bir itibar ve seref görecegine delalet eder.Yeşil bir solucan gören iyi ve dürüst bir kadınla evlenir.Ebu Sait El Vaiz e göre; solucan görmek aileye gaile çıkaran akrabaya delalet eder.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Rüyada

Solucan

Görmek