Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Rüyada Silahla Vurulduğunu Görmek
Rüyada Silahla Vurulduğunu Görmek
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Rüyada Silahla Vurulduğunu Görmek Ne Anlama Gelir: Tabanca ile vurulmak, karşı cinsten birine kuvvetli bir şekilde aşık olduğuna yorumlanır.Rüyada bir kimseyi yaralamak veya bir kimse tarafindan yaralanmak, yaralanan için keder ve sikinti çekmeye, yaralayan için ise, büyük bir günah isleyecek bir durumla karsilasmaya delalet eder.

Rüyada yarali bir kimseyi görmek veya yaralanmak, evinizde de, isyerinizde de tedirgin ve ruhen sizi üzen olaylarla karsilasmakta oldugunuzdan çok hassas bir durumda bulundugunuzu, bu buhrandan kurtulmak için çareler düsündügünüzü ve sonunda her iki cephede de basarili zekanizla isi tatliya baglayarak huzura kavustugunuzu gösterir.

Bir baska rivayete görede: Bir kimse rüyada bedenini yaralanmis görse, çalismasi ile eline geçecek mala isarettir. Eger sag elinin yaralandigini görse, erkeklerden kendisine yakin olanlardan, sol eli yarali ise kadin akrabalan tarafindan istifade edecegi mala isarettir.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Handeşenrüyam da nişanlımla kafa dinlemek için biryere götürüyor beni ama arabayı ben kullanıyorum ama gittiğimiz yer kuru otlar dolu ağaçsızbir tarla golge yada yol yok.bir sürü insan ellerinde silahlarla birbirleriyle çatışıyor sonra bize ateş etmeye başlıyorlar ben eyilip saklanıyorum ama nişanlım dimdik oturuyor koltukta vuruluyor ama kanayan bir yer görmedim. sonra arabayla kacıyoruz arabanın gazı bitiyor zorla katlı otoparka varıyoruz. ama nişanlım yanımda yok oluyo arabayı bırakıyorum kaçıyorum sonra da uyandım çok ilginç bir rüyaydı yorumlaya bilirmisinizz :)
  • Lale Zeydanrüyada silahla vuruldum ama hiç kanamadı. acaba bıu kötü bir şey olacağı anlamınamı gelir. ben bu rüyayı hep görüyorum . bir tek el silah sesi duyuyorum ama. eskiler silah sesini bir habere yorumlar ama
  • Şifa MarketYorumu ile ilgili detaylara sitemizin ilgili sayfasından ulaşabilirsiniz.
  • Rüyada

    Silahla

    Vurulduğunu

    Görmek