Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Rüyada Sevdiğinin Elini Tuttuğunu Görmek
Rüyada Sevdiğinin Elini Tuttuğunu Görmek
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Rüyada Sevdiğinin Elini Tuttuğunu Görmek :

Rüyada Sevdiğinin Elini Tutmak Ne Anlama Gelir: Rüyada biriyle elele tutuştuğunu gören kimse, sevdiği bir kişi ile biraraya gelerek güçleneceği ve güzel zamanlar yaşayacağı anlamındadır.

Bir elinin öteki elinden daha beYaz oldugunu görmek bela ve felaketten kurtulmaya, rüyasinda elinin kesildigini fakat hiç bir aci duymadigini görmek birisine asik olacagina delalet eder.

Ellerinin titredigini görmek dört sekilde yorumlanir: Kazan-mamak, kuvvet noksanligi, hastalik ve uzun hayat. Elleriyle biri-nin boynuna sarildigini görmek tövbe ettigine ve tövbesinin Cenabi Hakk (C.C.) Hazretleri tarafindan kabul edildigine delalet eder.

Ellerini kil veya Sabun ile yikadigini görmek, bekledigi seylere kavusacagina, birinin kendi elinden tuttugunu görmek, yardim görecegine, kendisinin baska birisinin elinden tuttugunu görmek, ona yardim edecegine isarettir.

Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen el, kisinin ihsan, kuvvet, itimad ve istinad ettigi seyidir. Sag el Rüya sahibinin kuvveti, geçimi, kazanci, mali ve kendisine isnad edilen, bilinen bir seyidir.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Adem Kaplanmerhaba hocam kolay gelsin. ben rüyamda platonik sevdğim kızın elini tutup yürüdüğümü gördüm. acaba oda beni sevecekmi ? bu rüyayı gördüğüm günden beri hep bir gün beni seveceği günü bekliyorum . ben bu rüyayı hayra yordum . hayır olur inşallah. teşekkür ederim
  • Rüyada

    Sevdiğinin

    Elini

    Tuttuğunu

    Görmek