Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Rüyada Sevdiğine Sarıldığını Görmek
Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Rüyada Sevdiğine Sarılmak: Rüyada sevgilinize veya eşinize sarıldığınızı gördüyseniz, bu, birtakım kavga ve tartışmalar yaşayacağınızın işaretidir. Bir akrabaya sarılmak, hastalığın habercisidir.

Birinin boynuna sarılmak uzun ömre, Bir dost ve tanıdıkla kucaklaşmak uzun sürecek beraberliğine dalalet eder. Tanınmayan biriyle kucaklaşmak insanlarla iyi iletişim kurmaya, Düşmanla kucaklaşmak onunla barışmaya, Bir ölünün boynune sarılıp onu bırakmamak vefat etmeye dalalet eder.

Eşiyle kucaklaşmak güzel geçime ve muhabbete, Tanınmayan kadınla kucaklaşmak dünyaya meyledip ahireti unutmay a, Kucaklaşmak bazen yardımlaşmaya, sevgi ve anlayışa delalet eder. Sevgilinize veya eşinize sarıldığınızı gördüyseniz, kavga ve tartışmalar yaşayacağınızın işaretidir. Bir akrabaya sarılmak hastalığın habercisidir.

Bu Makaleler İlginizi Çekebilir
Bunlar İlginizi Çekebilir
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Metin Tandırgünaydın hocam sizlerden bilgi almak için yazıyorum umarım kısa sürede dönüş yaparsınız saygılar.rüyamda eski ayrıldığım nişanlımla barışıyoruz ve sarılıyoruz sıkı sıkı acaba bu benim eski nişanlımla barışacağım anlamınamı geliyor?
  • Diğer Makaleler

    Rüyada

    Sevdiğine

    Sarıldığını

    Görmek