Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Rüyada Şeker Almak
Rüyada Şeker Almak
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Rüyada Şeker Almak: Bir kimsenin rüyada şeker görmesi, ferahlık, sevinç, hastalıktan kurtuluş, üzüntü ve kederden halâs olmak ve arzu ettiği şeye nailiyet ile tâbir olunur.

Rüyada şeker görmek, çetinlik, meşakkat ve sıkıntı ile elde edilecek mala ve rızka delâlet eder. Çünkü şekerin meydana gelmesi çok çetin bir şeydir.

Bazı kere de rüyada şeker görmek, ilme, Kur'an-ı Kerim'e, sanatla meşgul olmaya ve sıkıntıdan kurtulmaya delâlet eder.

Kişinin rüyada şeker görmesi mal ve rızık ile de tâbir edilir. Rüyada şeker imal ettiğini, yediğini veya şekere mâlik olduğunu görmek, her işin sonunu almaya ve her arzuya kavuşmaya delâlet eder.

Ibn-i Sîrîn hazretleri demiştir ki: Rüyada şeker satmakta hayır yoktur. Nöbet şekeri görmek, söz ve amelde ihlâsa işarettir. Bazı kere de nöbet şekeri, ferahlığa, ziraatten elde edilecek faydaya ve yağmura delâlet eder.

Rüyada şeker yemek rahat ve huzura, güzel sözler duymaya veya söylemeye, bin bir zahmet ve sıkıntı ile elde edilecek olan paraya, rüyada şeker çalmak maddi sorunlardan ve parasal sıkıntılardan kurtulmaya ve düzlüğe çıkmaya, rüyada şeker çikolata görmek sevinçli hallere, huzur ve feraha, çalışma ile elde edilen mala tabir edilebilir.

Rüyada şeker pancarı görmek bolluk ve berekete, mala ve menfaat kazanmaya, rüyada şeker ikram etmek insanlara yardım etmeye, ihtiyaç sahilerinin ihtiyaçlarını gidermeye, rüyada şeker sucuğu görmek şeker ile aynı şekilde yorumlanabilir. Rüyada şeker yemek görmek, sevince, kolaylığa, rahatlığa, rüyada şeker hastası olduğunu görmek bazen sağlıklı olmaya, bazende küçük sağlık sorunlarına işaret edebilir.

Rüyada şeker satmak sorun, sıkıntı ve derde, rüyada şeker almak neşeye ve iyiliğe, şeker yediğini görmek zenginliğe ve eğlenceli bir zaman, bir çuval şeker çok kazanç elde etmeye, rüyada kesme şeker görmek çok paraya ve servete, bir kutu şeker şekerle benzer şekilde yorumlanabilir.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Nurdan Çiftçimerhabalar 2 gün önce rüyamda hiç bilmediğim bir yere gidiyorum . her taraf dükkan dolu ve dükkanların hepsi şekerci giriyorum dükkanlara ve şeker alıyorum . Acaba bu rüyayı nasıl yorumlarsınız ? yorumlarınızı bekliyorum .
  • Rüyada

    Şeker

    Almak