Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Rüyada Saçlarının Uzadığını Görmek
Rüyada Saçlarının Uzadığını Görmek
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Rüyada Saçlarının Uzadığını Görmek: Rüyada saçlarının uzadığını görmek, mal ve uzun ömre delâlet eder. Saçlarını kıvırcık halde görmek, izzet ve yüksekliğe işarettir. Bir kadının rüyada saçını siyah görmesi, efendisinin doğru, sağlam ve temiz olacağına işarettir. Saçının döküldüğünü görmek, mal ve eşya kaybı ile tâbir olunur.

Rüyada saç, mala ve ömrün uzun olmasına yorumlanır. Bundan dolayı saçlarının uzadığını gören kimsenin, ömrü uzun olur.Basındaki gür bir saçı başka bir saçla ördüğünü gören kimse, zengin ise malı artar ve ödünç aldığı alla ticarette bulunur. Eğer fakir ise, borçlanır. Saçının uzun olduğunu ve kendisinin de bundan çok memnun kaldığını görmek, özellikle kadınlar hakkında, güzel ve makbüldür. Çünkü onlar süs için başkalarının bile saçlarını kullanırlar.

Çirkinleştirmeyecek şekilde saçını kısaltmak ve yolmak, hüzün ve kederin gitmesine yorumlanır. Bazı yorumcular, saç yolmak, Rüya sahibinin borcunu zorla ödeyeceğine yorumlanır, demişlerdir.Saçını uzamasını arzu den kimsenin saçının haddinden fazla uzadığını görmesi, ihtiyaçtan kurtularak borcunu ödemesine ve ailesine bolluk getirmesine yorumlanır.

Rüyada saçlarının birbiri ardınca düştüğünü gören kimsenin, çalışarak kazandığı ve zorlukla elde ettiği şeylerin elinden çıkmasına yorumlanır.Saçını kesmek, ilim ve hidayete; eğer hac mevsiminde olursa, bazen hac yapmaya da yorumlanır. Avuç içi ve ayak altı gibi uygun olmayan yerde saç bitmesi, rahatının bozulmasına veya Allah‘ın rızası bulunmayan bir işte çalışmasına yorumlanır.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Bahar Ejdersaçlarım çok kısa. galiba bunu çok takıntı yaptığım için rüyada saçlarımın uzadığını gördüm . ama çok güzel olmuştı upuzun . çünkü benim saçlarım artık uzamıyor tam 1 sene oldu. rüyası bile güzel ama yetinmek lazım :)
  • Rüyada

    Saçlarının

    Uzadığını

    Görmek