Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Rüyada Merdivenden Çıkmak
Rüyada Merdivenden Çıkmak
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Rüyada Merdivenden Çıkmak :

Rüyasında toprak veya kerpiçten yapılmış bir merdivenden çıktığını gören, hayır ve iyilik bulur. Eline helal rızk geçer. Kireç ve tugladan yapılmış bir merdivenden çıktığını görenin dini fesada uğrar. Tastan yapılmış merdivenden çıkmak, kati kalpli kimseye işarettir.

Tahta ve agaçtan yapılmış merdiven, dinin zayıf olduğuna delalet eder. Kirmaniye göre; uzun bir merdivenden çıktığını gören, büyük bir mevki sahibi olur. Merdivenden indığını gören, memur veya işçi ise işinden çıkarilir. Halktan biri ise itibardan düşer. Merdivenden inerken ayağı kayıp düstüğünü gören yerinden olur.

Merdivenden düserken kendini toplayıp tutunduğunu ve kalktiğini gören, işten çıkarilmis ise yeniden isine alınır. Halktan biri ise itibari geri gelir, Cabirül-Mağrıbiye göre; bir merdivenden çıktığını, indığını, tekrar çıktığını ve yine indığını gören, halkın işlerinde çalışır ve halk bundan fayda görür. Genis ve muntazam bir merdivenden çıktığını gören, hayır işleri ile uğraşır ve herkesten dua alır.

Birinin elinden tutup merdivenden çıkardığını gören, bir kimse aracılıgi ile rütbe ve makam sahibi olur ve fayda görür. Cafer-i Sadika (RA) göre; rüyada merdiven görmek, düşmana zafer ve fesat kimseler için günah işlemektir.

Rüyasında bir merdivenden çıktığını gören kuvvet ve kudret sahibi olur. Dini kuvvetlenir, hasta ise ve merdivenin başına kadar çıkarsa, ömrü sonuna gelmistir. Uzun ve geniş bir merdiven çıktığını gören, büyük bir makama erişir ve bir çok büyük kimselerle arkadaş olur. Eski bir merdivenden çıktığını gören, kazanir ve kazancının faydasini görür. Merdivenden düstüğünü gören, dininde fesada uğrar.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Rüyada

Merdivenden

Çıkmak