Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Rüyada Makyaj Malzemesi Görmek
Rüyada Makyaj Malzemesi Görmek
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Rüyada Makyaj Malzemesi Görmek: Bir kadın rüyada makyaj malzemesi görse, bir şeye sevinir veya sevdiği ve değer verdiği biriyle karşılaşır.evli bir kadının aşırı olmayan makyaj yaptığını görmesi, sevinç ve sürura işarettir.

Çocukların makyaj yaptıklarını görmesi, anne ve babalarından şefkat ve ilgi beklediklerine işarettir.

Rüyada yetişkin kız veya erkeğin makyaj yapması,
kendini karşı cise beğendirme arzusuna veya evlenmeye işaret eder.Bazen makyaj yaptığını görmek,birini kandırmaya, hileyle iş görmeye işaret eder.rüyada tuhaf bir şekilde makyaj yaptığını görmek, utanılacak bir şey yapmaya veya insanlann maskarası olmaya işarettir.

Rüyada makyaj yapıldığını görmek , kısa süreli fakat Tatlı bir aşk hayatının yaşanacağına işarettir.

Rüyada makyaj la ilgili bir şeyler görmek iyiye yorulmazlar. Bu tür rüyalar aldatma, kandırma şeklinde ifade edilir. Makyaj yapan kimse aldatacak olan da o kimsedir. Makyaj yapanı tanınmıyorsa yabancı biri tarafından kandırılacaktır.

Rüyada makyaj yaptığınızı gördüyseniz; bir düşmanınız olduğu anlamına gelir. Size kötülük yapmaya çalışabilir. Dikkat etmenizde yarar var.

Rüyada makyaj, aldatma olarak yorumlanır. Ama kadın makyaj yaptıktan sonra daha güzel bir duruma gelirse, aldanmanın sonunda çok güzel olacaktır.

Rüyada makya yapmak, hile ve aldatmaya isarettir.

Makyaj rüyaları genellikle iyi sayılmazlar. Bu aldatma, kandırma olarak yorumlanır. Makyajı yapan tanıdıksa aldatacak da odur. Tanınmıyorsa yabancı biri tarafından kandırılacaktır. Kadının makyaj yapması fena sayılmaz. Ama erkeğin makyaj yapması, art niyet, çıkar ve aldatmadır.

Rüyada makyaj yaptığınızı görmek; işlerinizde büyük başarılar elde edeceğinize, çevreniz tarafından çok sevilen bir insan olduğunuza işarettir.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Selvi Kocahanmerhabalar rüyamda bir odadayım her yerde makyaj malzemesi var ama hangisini kullanmak için elimi uzatsam kayboluyor . en sonunda sadece 1 tane ruj kalıyor onuda alıp sürüyorum . Bu rüyayı nasıl yorumlarsınız ?
  • Rüyada

    Makyaj

    Malzemesi

    Görmek