Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Rüyada Küs Olduğun Biriyle Barışmak
Rüyada Küs Olduğun Biriyle Barışmak
Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Rüyada Küs Olduğun Biriyle Barışmak: Rüyada birisiyle barıştığını görmek dargın olduğu kimselerle barışmaya, düşmanlığın biteceğine işarettir.

Bir başka yoruma göre rüyada düşmanıyla barıştığını görmek dargınlığın daha da kuvvetleneceğine işarettir.

Küs olmak birisiyle konuşmamak ya da dargın olmak dinimizce pek hoş karşılanmamaktadır. Dolayısıyla birisiyle dargın olduğumuzda bu Stres ve sıkıntıyla uyuduğumuzda gece bu durum rüyamıza yansır ve içimizde ki vicdan azabı bu tür rüyalar görmemize sebep olur.

Rüyanız iyice düşünmeden, tam anlamadan birisi hakkında verdiğiniz bir yargı nedeniyle vicdan azabı çektiğinizi, bir iç hesaplaşma yaşadığınızı işaret etmektedir.

Rüyada birisiyle barıştığını görmek dargın olduğu kimselerle barışmaya, düşmanlığın biteceğine işarettir. Bir başka yoruma göre rüyada düşmanıyla barıştığını görmek dargınlığın daha da kuvvetleneceğine işarettir.

Barış rüyası, ne şekilde görülürse görülsün, hayra işarettir.

İki hasmın veya davacının birbi­riyle barıştığını görmek, onlardan her birinin diğerini hidayete, doğru yola davet edeceklerine işarettir.

Rüyada daha önce boşandığı eşiyle barışıp tekrar bir araya geldiğini görmek, önceki iş ve mesleğine veya daha önce yaşadığı yere dönmeye, eski fikirlerini savunmaya devam etmeye veya hastanın iyileşmesine işarettir.

Aralarında düşmanlık bulunan iki kişinin rüyada barıştığını görmek, aralarındaki düşmanlığın şiddetlene­ceğine işarettir.

Alacaklısına borcunu ödemediği halde, onunla barış yapmayı iste­mek, birini hidayete davet etmeye işarettir.

Mal vermek üzere alacaklısıyla ba­rış yaptığını görmek, hayra işarettir.

Bazan barış yapmak, daha hayırlı bir işi diğer hayırlı işlere tercih etme­ye işarettir.

Bir kimseyi veya insanları barışa çağırmak, sapkınlık içinde olan kişi yahut kişileri hidayete, haklı olan ta­rafa çağırmaya işarettir.

İnsanları barışa çağırmak, onları İslâm’a davet etmekle de yorumlanır.

Dargın insanları barıştırdığını gör­mek, hayırlı iş ve girişimlerde bulun­maya ve bunu başarmaya işarettir.

İki düşman topluluğun barıştığını görmek, aynı yerde yaşayan insanla­rın çıkar birliği yapmalarına işarettir.

İki devlet arasında barış yapıldığı­nı görmek, bunlardan birinin savaş arzusunu ertelemesine ve uygun bir zamanda düşmana saldırmasına işarettir.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Eylem Akbayhiç sevmediğim biri var gerçek hayatta. ama rüyamda o kişiyle iyi anlaştığımı gördüm. hayra alamet değil dedim bu. ama ben bu kişiyle barışmak istemiyorum. ne yani rüyamda böyle gördüm diye gerçek hayatta da onunla barışacakmıyım . ayy çok kötü hiç sevmedim bunu. bi kaşık suda boğsam yinede geçmez nefretim o derece yani :(
  • Rüyada

    Küs

    Olduğun

    Biriyle

    Barışmak