Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Rüyada Kurşunla Vurulmak
Rüyada Kurşunla Vurulmak
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Rüyada Kurşunla Vurulmak :

Kurşun ile vurulmak, karşı cinsten birine kuvvetli bir şekilde aşık olduğuna işarettir.

* Rüyada tabanca kullandığını görmek iftira tehlikesine, satın almak bir dedikoduya maruz kalmaya, temizlediğini görmekse yeni bir işe delalettir. Rüyada tabanca ile belli bir hedefe ateş etmek, ihtirasa;

* Rüyada tabanca ile vurulmak, karşı cinsten birine kuvvetli bir şekilde aşık olduğuna işarettir.

* Rüyada tabanca güçlü ve saygı duyulan biri olmak demektir. Elinde tabanca olan kimse, yaşamında yüksek makamlara yükselir. Rüyada tabanca kullanmak, bir iftiraya uğrayacağınıza yorumlanır.

* Tabanca satın almak, birilerinin sizin dedikodunuzu yapacağını belirtir. Tabanca temizlemek, bir işe başlayacağınıza yorumlanır. Tabanca ile ateş etmek, hırslı ve birine işarettir. Tabanca ile vurulmak, karşı cinsten birine kuvvetli bir şekilde aşık olduğuna yorumlanır.

* Uğursuzluğun habercisidir. Eğer tabancayla ateş ettiğinizi gördüyseniz, birtakım kararlar almadan önce çok iyi düşünmeniz gerektiğinin işaretidir. Güç, kuvvet, nufüz olarak yorumlanır.

* Rüyada tabanca görmek, fena söz, hüzün ve kederle yorumlanır.

Rüyada elinde tabanca olduğunu fakat bununla ateş etmediğini gören, kötü sözlerle herkesi kıracak mevkide iken, bunu yapmaktan çekinir.Elindeki tabanca ile birine ateş ettiğini gören, o kimseye iftirada bulunur.Boş tabanca ile birine nişan aldığını gören, iftira atarak herkesi korkutur.Tabancasının bozulduğunu veya kırıldığını görmek, iftira ederek halkı korkutmak ister fakat bunu başaramaz.

Bir başka rivayete göre de:

* Rüyada tabanca görmek, düşmanla tabir edilir.

Tabancasını ateşliğini görenin düşmanı ile münakaşa yapmasına işarettir.Rüyada belinde veya yanında bir tabanca olduğunu görmek hiç ummadığı biri tarafından bir zarara uğratılacağına; tabanca ile bir kimseye veya bir hedefe ateş ettiğini görmek, eğer kurşun hedefe değmişse, verdiği zararın büyük olduğuna, kurşun ıska geçmiş ise bu zarardan çok fazla etkilenmediğine delalet eder.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Mehmet Güngörenmerhab sayın hocam kolay gelsin size sorum olacak cevaplarsanız sevinirim. dün akşam bir rüya gördüm genelde rüya görmem fakat akşam gördüğüm rüya çok kötüydü peşimde birileri vardı. en sonunda tabancayla vuruyorlar acab a nedir diye bakıyorum.
  • Rüyada

    Kurşunla

    Vurulmak