Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Rüyada Kızarmış Balık Görmek
Rüyada Kızarmış Balık Görmek
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın


Rüyada Kızarmış Balık Görmek, Rüyada belli sayıda balık görmek, kadına, sayılmayacak derecede çok balık görmek ise, ganimet ya da haksız olarak elde edilen mala, yönetici durumuna gelineceğine işarettir delâlet eder.

Balık daima kısmet sayılır. Canlı balık görmek, aşkta ve işte şansının açıldığı anlamındadır.Büyük balık, o ülkenin başbakan yardımcısı veya başvekilidir. Balıklar ise mülkün askerine, deniz ve devlete işarettir.

Büyük ve küçük balıkların bir arada görülmesi sevinç ve üzüntüleri iç içe yaşamaya, denizin yarılıp oradan inci bulmak ledün ilmi edinmeye, denizin yarılarak kişinin oradan geçmesi olmaz sanılanın gerçekleşmesine işaret t eder.Suda bir balık avlandığını gören kimse, ferahlık verecek bir haber işitir. Rüyada büyük balık avladığını gören kimsenin menfaat ve hayra erişmesine delâlet eder.

Sazan balığı görmek, Rüya sahibinin evlenmesine işarettir.

Deniz yolculuğunda bulunan kimse, rüyada yatağında balık olduğunu görürse, onun hastalanacağına işarettir.Bulanık" suda balık avladığını görmek, üzüntü ve kedere işarettir.Rüyada balığı diri olarak yediğini gören kimsenin çocuğu olur, mal sahibi olur.Balık yediğini görmek, mülk ve çocuk sahibi olacağına, suda balık avlamak iç açıcı bir haber duyacağına işaret eder.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Adem Almaçsiteniz çok güzel ve iyi bir site ne ararsan var bilgilerinizden çok iyi faydalanıyorum. öncelikle şifamarkete teşekkürler. tüm yakınlarıma ve arkadaşlarıma tavsiye edeceğim iyi günler..
  • Rüyada

    Kızarmış

    Balık

    Görmek