Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Rüyada Kıyafet Aldığını Görmek
Yeşilex Afrodizyak (10 Kapsül)
79.00 TL
Ürün Fiyatı

101674
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Yeşilex Afrodizyak Macun (230 gr.)
59.00 TL
Ürün Fiyatı

70661
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Rüyada Kıyafet Aldığını Görmek
Rüyada Kıyafet Aldığını Görmek, Ruyada elbise gormek memuriyete, ise yorumlanir. Ruyasinda yeni bir elbise giydigini gormek, memur icin daha buyuk makama, tuccar icin kara, zengin icin daha cok kazanca, fakir icin rizka, ciftci icin berekete, halk icin ucuzluga delalet eder.

Ruyada giydigi elbisenin yirtildigini ve bunu tamir edemedigini goren tutuklanir, eger yirtigini dikerse cocugu olur. Ruyasinda yamali elbise giydigini gormek, nimete, ipek kumastan yapilmis elbise giymek, hayra delalet eder.

Ancak din adamlari icin ipekli giymek iyi degildir. Cunku onlarin dunyaya meyil ettiklerine delalet eder. Uzun islemeli bir elbise giymek, ruya sahibi salih bir kimse ise, din kuvvetine, iyi ahlakli bir kimse degilse, ahiret icin cezalanacagina ve bunlardan baska birisi ise cicek hastaligina yakalanacagina isarettir.

Ketenden yapilmis bir elbise giyinmek sohret sahibi olmaya, kullanilmis bir elbise giydigini gormek, bazilarinin tabirince evlilige, bazilarinca ise hastaliga veya savasa gitmeye yorumlanmaktadir, ibrisim elbise giymek hac ile tabir olunur. Canfes elbise giyinmek cesaret ve sevince, yirtik ve parcali elbise giyinmek gam ve kedere delalet eder.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Reyhan Güneşmrblr siteniz çok güzel faydalı bilgiler var. rüyamda birden fazla çeşitli kıyafet aldığımı görüyorum ve bu rüyayı 3 geçe üst üste aynı rüyayı gördüm bunun anlamı nedir acaba
  • Rüyada

    Kıyafet

    Aldığını

    Görmek