Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Rüyada Kırmızı Elbise Giydiğini Görmek
Rüyada Kırmızı Elbise Giydiğini Görmek
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Rüyada Kırmızı Elbise Giydiğini Görmek Ne Anlama Gelir ?: Rüyada kırmızı elbise giymek, evli olmayan kadınlar için ferahlık ve sevince, erKek için içerisinde Allah'ın hakkı çok olan bir mala nail olmaya işarettir.

Bu rüya, kişi için Uyarıcı niteliğindedir. Bu yüzden Rüya sahibi Allah'dan korkup malının zekatını vermelidir. Hastanın rüyada kırmızı elbise giymesi, ölümüne delalettir.

Rüyada üzerinde kırmızı bir elbise olduğunu görmek, çok mala nâiliyete işarettir.Kadınların kırmızı elbise görmesi, ferahlık ve sevince delâlet eder.

RÜYADA KIRMAZI ELBİSE GİYMEK GÖRMEK


Rüyada kırmızı elbise, kırmızı giysi, kırmızı giyecek görmek. Rüyada kırmızı elbise giyneyen bir kişi; kırmızı rengin tasavvufta genel olarak zahmetlere ve hayatın yürütürüne işaret etmesi ile bilinçaltında yer edinmesi sebebiyle, kişinin ya psikolojik bir rahatsızlığı, ya da bedensel bir rahatsızlığı olduğuna işaret eder.

Kırmızı rengin koyuluk ve açıklık durumunca kişideki rahatsızlığın elbise koyu renkte ise; ağır, açık renkte ise eğer; daha hafif bir rahatsızlığı olduğuna işaret eder.

Lakin hastalıklar olurluğundaki rahatsızlıklar bedensel rahatsızlıklara yorumlanarak anlamlandırılırsa eğer; hastalığın kendisi, tasavvuf anlayışında Tanrı rahmetinden olduğu için Tanrı rahmetinin kişinin üzerinde ya arındırma, ya makam geçirme, ya da imtihan etme sebepleri içkinliğinde tecelli etmesine işaret ettiğine yorumlanır.

Hususen şunu da belirtmek gerekir ki; kırmızı renk, ruh olurluğundaki ruh latifesi olan kırmızı nur taneciklerine işaret eder. Ayrıca elbise olarak değil, renk olarak kırmızı zat tecellisine de işaret eder.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Çağrı Sarıbıyıkmerhabalar ben 3 gecedir rüyamda kırmızı giydiğimi görüyorum ve anlamını açıkcası çok merak etmiştim bende araştırmaya başladım bir kaç siteye bakdım birşey bulamadım sitenizde ne anlama geldiğini öğrendim teşekkürler.
  • Rüyada

    Kırmızı

    Elbise

    Giydiğini

    Görmek