Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Rüyada Kendinin Öldüğünü Görmek
Rüyada Kendinin Öldüğünü Görmek
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Rüyada Kendinin Öldüğünü Görmek Ne Anlama Gelir: Rüyada ölerek defnedildiğini görmek, uzak bir yolculuğa işarettir.Ölü olduğunu görmek sevince ve imrenilecek güzel bir duruma gelmeye,işarettir.

Rüyada ölüm görmek iyiye yorumlanır. Ölmüş insanların rüyada söyledikleri doğru olarak çıkar. İnsanın kendisini ya da başkasını rüyada ölü görmesi; ahlakının bozulmasına yorumlanır.

Ölünün güldüğünü görmek huzurlu olduğunuza, vicdanınızın rahat olduğuna işarettir. Rüyada ölüm, yolculuk ile, bir rivayete göre, evlenme ile tabir olunur.

Öldügünü ve mezara götürüldügünü gören, uzak bir yolculuga çikar, ölüp kefenlendigini gören, bekar ise evlenir. Ölüp gömüldügünü gören, tövbe etmeden vefat eder.

Gömüldükten sonra mezarindan çikarsa, tövbeye kavusur, ölüp halkin omuzlari üzerinde götürüldügünü gören, halk arasinda seref ve itibar kazanir, ölümünden sonra tekrar dirildigini gören, fakirse zengin olur, eger Rüya sahibi yolculukta ise veya gurbette bulunuyorsa selametle vatanina döner.

Taninmamis bir kadinin ölümünü görmek, yagmurun azligina; bu kadinin tekrar dirildigini görmek, yagmurun gelecegine, birçok kadinlarin öldüklerini görmek, çocuklar arasinda ölüm olacağına; ölülerin mezarlarindan çiktiklarini ve bütün yiyecekleri bitirip geriye bir sey birakmadiklarini görmek kitliga; kuyulardaki tatli sulari tamamen içtiklerini görmek, büyük bir hastalik çikacağına; bir dostunun ölümünü görmek, rüya sahibinin ölmesine veya dostunu kaybetmesine delalet eder

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Murat Yamançok uzun zamandır rüya görmüyorum . rüyada öldüğünü görmek değilde rüyada yüksek bi yerden düşmek nedir hep merak ederim. düşerken sıçrayarak uyanıyorum birde. bunu okuyabileceğim bir sayfanız varmı ? çok sık yaşadığım bir durum bu. yardımcı olursanız çok sevinirim. iyi akşamlar
  • Yaşar ÖztürkHocam ben rüyamda ölüyorum gerci hepölmeden uyanıyorum ama ölüm anında görüyorum kendimi karabasan gibi bişe yani bunun hakkında ne diceksiniz.
  • Rüyada

    Kendinin

    Öldüğünü

    Görmek