Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Rüyada Kendini Ölmüş Görmek
Rüyada Kendini Ölmüş Görmek
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Rüyada Kendini Ölmüş Görmek Ne Anlama Gelir: İnsan kendisini veya başkasını rüyasında ölmüş olarak görürse, onun ahlaken bozulmasına işarettir.Rüyada ölü görmek, sevilen birinin geleceğini haber verir. Ölü diri getirir.

Rüyada ölü görüldüğünde korkulmamalıdır. Çünkü ölü hayra yorulur. Rüyada bir ölü görmek sevilen birinin geleceğini haber verir. Yani ölü diri getirir.

Rüyada kendinin ölüp dirildiğini görmek; isteklerinize kavuşacağınıza, ölü birine birşey vermek veya almak; bolluk içinde yaşayacağına, ölü bir kadını doğururken görmek; uzun süredir görülmeyen bir akrabadan haber alınacağına, ölmüş bir adam görmek; sevilen bir dostu kaybetmeye, bir ölünün tekrar dirildiğini görmek; güzel bir haber almaya ve bozulan işlerin tekrar yoluna gireceğine işarettir.


En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Kenan Dağlarben genelde rüyamda kendimi ölmüş görürüm, ama ahlakımda herhangibir değişiklik görmedim yani kötüye bir gidiş yok çok şükür. öldükten sonra hemen uyanıyorum ama bunun anlamı nedir acaba ? birde uyandığımda öldümmü yaşıyormuyum diye kendimi yokluyorum, bir süre bilincim kapalı gibi sanki
  • Rüyada

    Kendini

    Ölmüş

    Görmek