Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Rüyada Kahve Falı Baktırmak
Rüyada Kahve Falı Baktırmak
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Rüyada Kahve Falı Baktırmak: Falcı batıl, boşşeylerle inanan ve aldatan, kendine hakim olamayan, yalancı söyleyen kimsedir. Falcı görmek her şeye inanan, kimseye işaret eder. Rüyada kendisinin falcı olduğunu görülmesi; bu Rüya bütün halk için hayırlıdır.

Fal ve falcı görmek hile ve hırsızlık yapmaya delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Kahin, Remil Döken.)Dikkat etmek gerekir, gerçekleşebilir. Tatsız dedikodu olarak da yorumlanır.Rüyada fal görmek, gelecekle yorumlanir. Rüyaniz-da birine fal açtiginizi veya onun size fal açtigini görmek, basvurdugunuz bir devlet dairesinden olumlu bir cevap alacaginiza; ögrenci iseniz notlarinizin iyi olduguna, genç bir kiz iseniz, evleneceginize, orta yasli iseniz emekliliginizin yaklastigina isarettir.

Ibn-i Sirin'e göre ; rüyasinda fal açtirip falinin iyi çiktigini gör-mek düsmanlarina zafere, maksadina erecegine, islerinin düzelecegine; fali fena çikarsa bu rüyanin aksiyle tabir olunur.Fal rüyaları iki şekilde yorumlanırlar. Rüyasında fal baktırdığını gören kimse dedikodulara, söylentilere neden olacak bir maceraya atılabilir. Veya adı bir olaya karışabilir.Fal rüyaları iki şekilde yorumlanırlar.Rüyasında fal baktırdığını gören kimse dedikodulara, söylentilere neden olacak bir maceraya atılabilir. Veya adı bir olaya karışabilir.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Murat slm rüyamda ölüyodum bana soru soruyolardi sonra bu şırk koştu ateşeat ısrafıl dedıler nasıl yormlanır
  • Ayşe Buse Erolmerhaba.ben bir hafta önce söyle bir ruya gördüm : okulda yürürken kanımın sol tarafından kan gelmişti ve ben sınıfın önünde yere düştüm.sonra herkes bütün arkadaşlarım hastaneye gitmiş ve ben 3 gün yatakta kalmışım.sonra öğretmenim beni alıp okula götürmüş ve ayağa kalkmışım.böyle uyandım
  • Kubilayrüyamda öldüğümü gördüm sorgu melekleri geldi onlarla konuşuyordum ama göremiyordum bana kimin kulusun kimin ümmetisin islamın imanın şartlarını sordular bildiğim halde cevap veremedim ve beni azarlayarak tan bize hesap veremiyosun allah ha nasıl hesap vereceksin diye kovdular uyuandığımda kendime zor geldim
  • Rüyada

    Kahve

    Falı

    Baktırmak