Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Rüyada İnci Kolye Görmek
Rüyada İnci Kolye Görmek
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Rüyada İnci Kolye Görmek Ne Anlama Gelir ?: Kadınların rüyada inci gerdanlık görmeleri, zinet ve güzellik ile tâbir olunur. Rüyada inci ve mercanla dizilmiş gerdanlık, incinin temizliği, güzelliği ve çokluğu miktarınca Kur'ân-ı Kerîmi ezberlemekle beraber takvaya ve Allahü Teâlâ'dan korkmaya delâlet eder.

Rüyada İnci Gerdanlık Görmek

Rüyada görülen inci gerdanlik kadinlar icin güzellik ve zinetleridir.inci ve mercanla dizilmis gerdanlik incinin temizligi, güzelligi ve coklugu miktarinca kur'an-i ezberlemekle beraber takvaya ve Allah (c.c.)'dan korkmaya isaret eder. gerdanliklikta bulunan degeni tas, Rüya sahibinin amelinin özü ve kavusabildigi son noktasidir.

Kadinin gerdanligi kocasi veya cocugudur. erKek bir kimsenin, boynunda inciden gerdanlik görmesi, eger o kimse kur'an ögreniyorsa, onu ezberler, islam hukukunu ögrenmeye calisiyorsa, onu tahsil eder. eger bir sey söz vermisse, sözünü yerine getirir. böyle bir sey yok ve kendisi de bekarsa, kur'an-i güzel okuyan bir kadinla evlenir. eger hamile olan hanimi varsa, alim veya hakim olacak bir erkek cocuk dogurur.

Rüyada muhtelif diziler bir araya gelse onlardan mücevheratla ilgili diziler kur'an'a, inci dizileri resülullah'in (s.a.v.) sünnetlerine ve diger kiymetli diziler de, hikmet, dogru söz ve fikih ilmine isaret eder. bir kimse rüyada üzerinde bir veya iki kelep inci oldugunu görse, o kimse hafiz olur. dininde dogru, emin, ibadet ehli ve takva sahibi ve o kimsenin dince güzellik ve kemali de, o inci keleplerinin güzellik ve ziyasi kadar olur.

Bir kimse üzerinde birtakim gerdanliklar oldugunu ve onlan takmaktan aciz kaldigini görse, o kimseye ilmin gerektirdigi gibi Amel etmekte usanc gelir. bir kadin rüyada üzerinde bir veya bircok inci gerdanliklar bulundugunu görse, o gerdanliklarda görülen iyilik ve kötülük, o kadinin kocasina veya evinin islerine bakan kimsesine veya üzerine emanet olarak aldigi seylere isaret eder.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Rüyada

İnci

Kolye

Görmek