Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Rüyada Heyelan Görmek
Rüyada Heyelan Görmek
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Rüyada Heyelan Görmek Ne Anlama Gelir ?: Duygusal bakımdan aşırı bir yük altında olduğunuzu ve bunun sağlığınız için risk oluşturduğunu işaret eder.Rüyada heyelan altında kalmak, heyelan altında kaldığını görmek ; Duygularınızda beklenmedik bir şiddet yada patlama olduğunu / olabileceğini işaret eder, stresleri ve sorumlulukları kontrol altında tutmanız gerektiğini belirtir.Rüyada Toprak Görmek Hakkında Bilgi Sahibi Olmak İstiyorsanız Aşağıdaki Makaleyi
Okuyunuz.

RÜYADA TOPRAK GÖRMEK

Rüyada toprak görmek, mala, rızka, dünya meşgalesine ve kadınlardan menfaate işaret eder. Rüyada görülen toprak başkasına ait ise, mal ve menfaat de o kimseye aittir. Bazen rüyada toprak görmek, yeryüzünde yaşayan insan, hayvan ve diğer varlıklara, ölen kimseye ve kabre de işaret eder.

Rüyada toprak görmek,
kişinin ömrü ve hayatına, kendisiyle geçindiği rızka, yardıma, ziraata, açlık ve tokluğa, zenginlik ve yoksulluğa da işaret eder. Servet sahibi bir kimse, rüyada malının yanında veya üzerinde toprak olduğunu görse, malı helak olur.

Rüyada toprak görmek, ihtiyaçların çabuk giderilmesine, vaadin yerine getirilmesine veya teyemmüm etme mecburiyeti ile karşılaşılacak çetin bir yolculuğa da işaret eder. Bazen rüyada toprak görmek, insanın varacağı son yere, din hususunda şüpheye düşmeye işaret eder.

Rüyada temiz ve güzel toprak üzerine oturduğunu görmek, mutluluk ve yardıma işarettir. Rüyada sırtına toprak yüklendiğini görmek, yüklendiği miktar kadar menfaat elde etmeye işarettir. Bir kimse rüyada başının üzerine toprak koyduğunu görse, çirkin bir yolla eline mal geçer.

Rüyada birinin üzerine, başına, gözüne vb. toprak serptiğini görmek,
toprak serpen kimsenin, Rüya sahibini kendi arzusuna uydurmak için mal harcamasına işarettir. Rüyada kendi iş yerinden veya deposundan toprak çıkarıp bunları biriktirdiğini görmek, geçiminden artırarak mal ve sermaye edinmeye işarettir.

Rüyada iş yerini süpürüp toprağını kumaş ve emtia ile birlikte dışarı çıkardığını görmek, bir yerden başka bir yere göç etmeye işarettir. Rüyada evini sürüp ev içinde toprak yığdığını görmek, hanımından hile ile mal elde etmeye işarettir.

Evinde bir küme toprak gören kimse,
zahmet çekmeden para kazanır. Bir kimse rüyada evinin bacasından veya çatısından toprak süpürüp bunu dışarı attığını görse, hanımının malı gider. Rüyada evinin yıkılıp, üzerine toz ve toprak değdiğini görmek, mirastan gelecek mala işarettir.

Sarı toprak, altına;
beYaz toprak, gümüşe; kırmızı ve siyah toprak, paraya işaret eder. Rüyada üstüne toprak döküldüğünü görmek, mal elde etmeye; üzerindeki toprağı silkelediğini görmek, mal ve para sarf etmeye, borcu varsa ödemeye, üzerinde bir emanet varsa onu sahibine vermeye ve bundan sonra elindeki bütün malı kaybederek toprağa girmeye işarettir.

Rüyada yoksul bir kimse üzerindeki toprağı silktiğini görse, borçtan ve dertten kurtulur, üzerindeki emaneti sahibine verir. Rüyada toprak yemek veya onu saklamak, büyük kazanca ve zenginliğe işarettir.

Yerden eliyle toprak topladığını gören kimse, servet elde eder. Rüyada avucuna toprak doldurup yürüdüğünü gören kimsenin, eline mal geçer. Rüyada bir kap içine koyduğu toprağın azaldığını görmek, ailenin ihanetine işarettir.

Rüyada rüzgârın toprağı savurduğunu görmek, halkın mal kaybetmesine ve zulme işarettir. Rüyada eliyle toprağa vurduğunu ve onu karıştırdığını görmek, kazanca, ortaklığa veya kavga etmeye işarettir.

Rüyada toprak üzerinde gezinmek veya bastonla yere vurmak, hayırlı bir yolculuğa işarettir. Rüyada toprak üzerinde yürümek, mal kazanma arzusuna da işaret eder. Rüyada gökten az miktarda toprak yağdığını görmek, hayra; çok miktarda toprak yağdığını görmek, gelecek azaba işarettir.

Rüyada toprak olduğunu görmek, halk nazarında değerinin iyice artmasına, alçak gönüllü olmaya veya inzivaya (yalnızlığa) çekilmeye işarettir. Hz. Peygamber‘in (s.a.v) türbesinden toprak yediğini gören kimse, hacca gider.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Rüyada

Heyelan

Görmek