Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Rüyada Fotoğraf Çekilmek
Yeşilex Afrodizyak (10 Kapsül)
79.00 TL
Ürün Fiyatı

100543
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Yeşilex Afrodizyak Macun (230 gr.)
59.00 TL
Ürün Fiyatı

69815
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Rüyada Fotoğraf Çekilmek
Rüyada Fotoğraf Çekilmek :

Rüyada FOTOĞRAF Görmek Ne Anlama Gelir : Rüyada fotoğraf makinesi görmek, cama, aynaya ve güneş huzmelerinin akislerine işarettir. Bir kimsenin kendi fotoğrafını çektiğini görmesi, ecelin yaklaşmakta olduğuna delâlet eder.Bu rüyanın pek çok anlamı vardır.

Eğer fotoğrafta kendinize bakıyorsanız ve özlem duyuyorsanız bu geçmişle olan sıkı bağlarınızı kopartamadığınız için karşınıza çıkan fırsatlardan zevk alamadığınızı ve geleceğe de iyimserlikle bakamadığınızı gösterir.

Eğer başka birinin veya bir şeyin fotoğrafına bakıyorsanız bu o kişiyi veya şeyi elde etmeyi çok istediğinizi gösterir. O kişi veya şeyi elde etmek için o kadar büyük bir arzu duyuyorsunuz ki olaylara mantıklı bir şekilde bakamıyorsunuz ve bu yüzden özellikle duygusal açıdan sizi mutlu edecek pek çok başka fırsatı da kaçırıyorsunuz.

Rüyada tanımadığınız birinin fotoğrafını görmek sizin için çok önemli olacak yeni ilişkiler kuracağınızı gösterir. Günümüz yazarlarından bazıları rüyada siyah beYaz fotoğraf görmenin kötüye; renkli fotoğraf görmenin ise iyiye işaret olduğunu düşünürler. Eğer kendi fotoğraflarınızı bir başkasına veriyorsanız o kişiyle aranızın kötü şekilde bozulacağına işarettir.

Rüyada fotoğraf makinesiyle fotoğraf çekmek, yakın bir arkadaşınız tarafından hayal kırıklığına uğratılacağınız anlamına gelir.

Rüyada fotoğraf makinesi görmek, gizli şeylere merak sarmaya, uzaktaki birini özlemeye veya dostlarla bir araya gelmeye işarettir.

Rüyada elinde fotoğraf makinesi olan birini görmek, tapu sicil memuruna veya casusluk yapan birine işarettir.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Yılmaz Gericiiyi günler sayın uzman bir sorum olacaktı kısa bir süre içinde dönüş yaparsanız sevinirim iyi çalışmalar.3 -4 gündür rüyamda sürekli fotoraf çekiyorum fotaraflara bakıyorum mutlaka forafla ilgili bir şeyler oluyor acaba nedir diye araştırıyorum.
  • Rüyada

    Fotoğraf

    Çekilmek