Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Rüyada Fermuar Görmek
Rüyada Fermuar Görmek
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Rüyada Fermuar Görmek Ne Anlama Gelir: Rüyada kadının fermuar görmesi, erKek kardeşine, amcasına, damadına veya kocasının akrabasına işarettir. Bekâr bir erkek rüyada fermuar görse, evlenir. Aşağıda Sizler İçin Araştırdığımız Bazı Sitelerin Tabirleri Bulunmaktadır. Makaleyi Okuyunuz.

Fermuar rüyası, diğer durumlarda düğme ve uçkur gibi yorumlanır.Rüyada fermuar görmek cinsellik anlamına gelir. Bozuk fermuar veya sıkışmış fermuar görmek bir problemi çözemediğiniz için düş kırıklığına uğrayabileceğinize işaret eder.Açık fermuar, fermuarını açık unutmak Mahçup edici bir durum karşısında soğuk kanlılığınızı korumanız gerektiğini temsil eder.

Bir kimsenin rüyasında bir fermuar görmesi; o kişinin ümitsizlik ve acılar içinde sürüp giden hayatının daha uzun süre böyle devam edeceğine yorumlanır.Rüyada fermuar görmek cinsellik anlamına gelir.Bozuk fermuar veya sıkışmış fermuar görmek bir problemi çözemediğiniz için düş kırıklığına uğrayabileceğinize işaret eder.Açık fermuar, fermuarını açık unutmak Mahçup edici bir durum karşısında soğuk kanlılığınızı korumanız gerektiğini temsil eder.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Rüyada

Fermuar

Görmek