Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Rüyada Eşyanın Değiştiğini Görmek
Rüyada Eşyanın Değiştiğini Görmek
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Rüyada Eşyanın Değiştiğini Görmek :

Rüyada varilklarin bilindikleri halden diger bir hale girmeleri, mesela kilisenin camiye, kuru agacin meyve veren bir agaca döndügünü görmek, rütbe sahiplerinin hallerinin degismesine,Rüya sahibinin gördügü degisiklik nisbetince, dünyanin hayirdan ser'e veya serden hayira dönmesine isarettir.

Rüyada otuz yasini astigini, sac ve sakalinin agardigini görse, halbuki kendisi böyle olmasa, o kimsenin dininde salahina, kendisinin vakar ve serefinin ziyadeligine isarettir.Çocuk oldugunu görmekte hayir yoktur. Genc bir kadin rüyasinda ihtiyar oldugunu görse, dince dünyasi iyi olur. ihtiyar kadini genc olarak gören kimse fakirse zengin olur.

Dünya kendisine yüz cevirmisse yeniden ona döner. hasta ise hastaligindan iyilik bulur. rüyada uzadigini görenin ömrü uzun olur. Mal ve cocuga isarettir. Kisaldigini gören evini,hayvanini yahut istifade ettigi her hangi bir seyini satar. Bazen de öleceginden korkulur. yaratilistan bir seyini noksan olarak görenin dünyasinda noksanlik olmaya isarettir.

Kadin seklinde oldugunu gören kimseye bir zillet, bela ve hakirlik isabet eder. kadin gibi tenasül uzvu oldugunu gorene zillet isabet eder. erKek gibi tenasül uzvu ve sakali oldugunu gören kadinin kaybolmus bir cocugu varsa, ona kavusur, hamile ise bir oglan cocugu dogurur.Kuyrugu boynuzu ve koyun tirnagi gibi tirnagi oldugunu gören kimsenin rüyasi hayirdir.

Gagasi, deve dudagi gibi dudagi, hortumu veya vücudunda diger fazlaliklarin oldugunu görenin rüyasi dünyaligina isarettir.Rüyada vücüdunun hayvan vücuduna döndügünü ve hayvanin da arslan veya yirtici hayvan oldugunu görürse, mali, mevki kuvveti ve hilesiyle kendinden asagi olan bir kimseye zulmeder.suretine döndügü hayvanin eti yeniyorsa, rüyayi görenin haynna yahut hareketine isarettir.

Tüy veya kanadi oldugunu gören kimsenin, lideriigine ve ona isabet edecek hayra isarettir.Vücüdunun camurdan yapilmis testi, bardak v.s. gibi seyler oldugunu görenin ömrü uzun olur. Yaninda bulunan hasta cocugun kus oldugunu görmek, cocugun ölüp cennette kuslarin arasina karismasi ile tabir edilir.

Maymun veya maymuna benzer bir hayvana döndügünü görenin üzerinden allah, nimetlerini keser.deveye, baska binek hayvanina yahut yirtici hayvana döndügünü görmek,her hususta özellikle din hakkinda hayir olmayan bir rüyadir. Kusa döndügünü gören kimse yeryüzünde seyyar ve devamli yolcu bir kimsedir.Vahsi hayvanlara döndügünü gören, müslümanlarin cemaatindan aynlir. Domuza döndügünü gören kimsenin gecimi bol, nefsi hakir olur. Örümcek oldugunu gören kimsenin, allah'a ibadet ve günahlarindan tevbe eden kimse olduguna isarettir.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Rüyada

Eşyanın

Değiştiğini

Görmek