Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Rüyada Eş Görmek
Rüyada Eş Görmek
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Rüyada Eş Görmek Ne Anlama Gelir: Rüyada bir kadinin kendi kocasini görmesi, son derece sevindirici bir haber alacagina, bakire bir kizin evlenmis oldugunu ve bir kocasi bulundugunu görmesi, kisa zamanda evlenecegine; kocasini ölmüs görmek, ummadigi çok kiymetli bir hediye alacagina, kendisini iki kocali görmek, Aile içinde bazi anlasmazliklarin bulunduguna delalet eder.

Rüyada eşini görmek ne analama gelir :, rüyada karısını veya kocasını görmek, anlaşmazlık ve çözülmemiş sorunlar anlamına gelmektedir.Rüyada eşini özlemek, karısını özlemek, kocasını özlemek, karısını özlediğini, kocasını özlediğini, eşini özlediğini görmek uYanık yaşamınızda sevginizi yeteri kadar ifade etmediğinizi, duygularınızı vurgulamadığınızı simgeler.

Rüyada eşiyle sarılmak, eşiyle kucaklaşmak, eşi ile sarıldığını, eşiyle kucaklaştığını görmek gerçek yaşamınızda daha kararlı bir ilişki sürdürmeye karar verdiğinizi simgeler. Gerçekte bekar ise, eşi yok ise bu Rüya hayalinizdeki eşin kadınsı yönlerini temsil eder.

Rüyada eşini öpmek, eşiyle öpüşmek, eşi ile öpüştüğünü görmek eşinizle bundan sonra daha yakın olmak, onunla daha fazla vakit geçirmek arzunuzu simgeler.Burada eş olarak kasdedilen kadın eş, erKek eş, ev kadını, evin kadını, evin erkeği, karı, koca, karıyı, kocayı, karısını, kocasını görmek anlamındadır.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Nurullah Ateşmerhaba hocam ben sureklı ruyamda es goruyorum. farklı ınsanlar degıl sureklı sevıdıgım ınsanı o halde goruyorum bu ıyıye ısaretmı. çünkü iyiye işaretse gormeye devam edecegım. normalde hayalperest ruya da evli bir insanım. ruyalarda yasamayı daha cok sevdım.
  • Rüyada

    Görmek