Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Rüyada Erkek Bebek Sevdiğini Görmek
Rüyada Erkek Bebek Sevdiğini Görmek
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Rüyada ErKek bebek Sevdiğini Görmek Ne Anlama Gelir ?:Rüyada erkek bir çocuk sevmek, çevrenizde güvenebileceğiniz dostlara sahip olduğunuzu ve çevrenizde saygı göreceğinize yorulur.

Rüyada erkek bir çocuk görmek, güvenilir dostlara malik bulunduğunuza ve bütün hareketlerinizinherkes tarafından saygı ile karşılandığına işarettir.Rüyada erkek bir çocuk görmek, çevrenizde güvenebileceğiniz dostlara sahip olduğunuzu ve çevrenizde saygı göreceğinize yorulur. Rüyada erkek çocuk görmek ""A, müjde, dedi, iste bir civan.i""mealindeki ayetin isaret ettigine göre, müjdeye isarettir.

Rüyada bir oglan dogurdugunu gören kimse, üzüntü ve kedere düser veya hastaliga yakalanir. Rüyada küçük bir oglan çocugunu sirtina yüklendigini gören kimse, üzüntü ve kedere düser.Hamile olan bir kadin rüyada bir erkek çocuk dogurdugunu görse, o kadin kizla müjdelenir. Kiz dogurdugunu

görse, oglan çocugu ile müjdelenir. Baa tabirciler de erkek bir çocugu olur demislerdir. Rüyada bulug çagma ermis çocugu görmek, izzet ve kuvvete isarettir. Kur an okumayi önceden bilen bir kimsenin rüyada okula giden bir çocugu oldugunu görmesi, günahindan tevbe etmesine isarettir. Bazi tabirciler, rüyada evlenmeksizin küçük bir çocugu oldugunu gören kimsenin,

dünyada erisecegi ilerlemeye, sihhat, emniyet ve izzete isarettir. Küçük çocuklar, küçük ve basit üzüntülere isarettir. Kucaginda baginp çagiran bir çocugun bulundugunu gören kimsenin, ud çalacagina isarettir. Bazi tabirciler, oglan çocuklarim görmek, mal, hanim ve birbiri ardinca çikacak çok hayra isarettir.


En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Tarık ÜstündağMerhaba benim 3 çocuğum var 3 üde kız oldu . Eşim 4. kez hamile rüyamda erkek bebek sevidğimi gördüm . Henüz cinsiyeti belli olmadı . Acaba erkek sahibi mi olacağım . Bu rüyayı nasıl yorumlarsınız . Teşekkür ederim , iyi çalışmalar .
  • Rüyada

    Erkek

    Bebek

    Sevdiğini

    Görmek