Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Rüyada Doğum Yapan Birini Görmek
Rüyada Doğum Yapan Birini Görmek
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Rüyada Doğum Yapan Birini Görmek :

Rüyada DOĞURMAK-DOĞMAK Ne Anlama Gelir: Hamile bir kadının rüyada erKek bir çocuk doğurduğunugörmesi, doğacak çocuğun kız olacağına işarettir. Kız doğurduğunu görmek, bununzıddı. O zaman da erkek bir çocuk dünyaya getirir.Rüyada kız çocuğu,üzüntü ve kederden halâs olmaya; erkek çocuğu da üzüntüye delâlet eder.

Hasta adamın rüyadaanasının kendisini doğurduğunu görmesi, onun ölümü ile tâbir olunur. Çünküçocuk ölü gibi bezlere sarılır. Sanat ehli birinin bu rüyayı görmesi, ona maniolacak birtakım kimselerin zuhur edeceğine işarettir. Bir erkeğin rüyadaoğlan çocuğu doğurduğunu görmesi, hastalık ve maraz ile tâbir edilir.

Rüyada doğmak,rahatlığa, kederden kurtuluşa, borcu ödemeye ve tevbeye delâlet eder. Çünküçocuk da doğduğunda dar bir yerden geniş bir mekâna gelir.Bir kadının rüyadaerkek çocuğu doğurduğunu görmesi, ferahlık sevinç, müjde, ağırlıktan kurtulmayave selâmete ermeye delâlet eder.

Kız doğurduğunu görmek, izzet, şeref, ucuzluk,bolluk, güçlükten sonra kolaylık ve geniş bir rızka delâlet eder.Fakir bir kimseninrüyada doğurduğunu görmesi, zengin olmaya işarettir. Zenginin doğurması ise,onun hakkında üzüntü ve kedere delâlet eder.

Kirmanî demiştir ki: Rüyada bir kız doğurduğunu görmek, büyükhayra ermeye işarettir. Erkek çocuk doğurduğunu görmek ise, üzüntü, keder vegama delâlet eder.

Cafer-iSâdık (r.a.) demiştir ki: Bir kadın rüyasında bir erkekçocuk doğurduğunu ve çocuğun doğar doğmaz konuştuğunu görse, o kadın dünya veahirette selâmete erer.

EbuSaidü'l-Vaaz da demiştir ki: Bir erkeğin rüyada çocukdoğurduğunu görmesi, kendisine münasip olmayan bir ağır yük altına gireceğine,sonra ondan kurtulup düşmana zafer bulacağına delâlet eder.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Rüyada

Doğum

Yapan

Birini

Görmek