Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Rüyada Devlet Büyüklerini Görmek
Rüyada Devlet Büyüklerini Görmek
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Rüyada Devlet Büyüklerini Görmek: Devlet başkanını ikram ve ihsanda bulunurken ya da sevinçli görmek hayra, onu üzgün ve gazaplı yahut periyşan bir vaziyette görmek kendisi ve ülkesi için şerre; Devlet başkanı görmek bazen bekar için evlermeye, evli kimse için hayra ve dünyalığını düzellmesine; Kendini devlet başkanına yakın görmek bir zulme ortak ve yandaş olmaya, azap ve uhrevi sıkıntılara delalet eder.

Rüyada bakan veya herhangi bir bakanı görmek yahut da kendini bakan olmuş görmek iyidir.Bu Rüya iyiye yorulur.Bu görülen rüya devlet kapısında beklediği bir işinin olacağına işaretle tabir olunur.Rüyada bir bakanla konuştuğunu görmek, amacınıza kolaylıkla ulaşacağınıza işarettir. Bakanla birlikte yemek yediginizi ve bu suretle onunla dost oldugunuzu görmek, bugünlerde devlet dairesinde bekleyen bir isinizin sonuca ulasacagina delalet eder.

Bir baska rivayete görede: Rüyada herhangi bir bakan görmek veya kendisini bakan olmus görmek hayra isaret eder. Ayni zamanda devlet kapisinda bekleyen bir isi olan bir insanin isinin yapilacagina isaret sayilir.Kabine üyelerinden birini güleryüzlü görmek sevinç ve müjdeye, asık çehreli görmek gam ve kedere delalet eder.Rüyada bir bakan görmek hayatınızda birtakım olumsuz değişikliklerin ve aksiliklerin gerçekleşeceği anlamına gelir.Rüyasında bakan, başbakan gibi devlet adamlarını görmek, kişilerin sıkıntılarına çare bulunacağına işaret eder.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Sezai Polatçok ilginçtir ama devlet başka nı görmek bekar kişilerde evlenmeye işarettir diyor yorumlarda acaba benim hiç bayan arkadaşım olmadı. 24 yaşındayım inşallah hayırlı olur bu gördüğüm rüyada evlenebilrim yeter artık bekarlık nereye kadar sağoulun yorumlar için.
  • Rüyada

    Devlet

    Büyüklerini

    Görmek