Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Rüyada Dayak Yediğini Görmek
Yeşilex Afrodizyak (10 Kapsül)
79.00 TL
Ürün Fiyatı

102021
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Yeşilex Afrodizyak Macun (230 gr.)
59.00 TL
Ürün Fiyatı

70943
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Rüyada Dayak Yediğini Görmek

Dayak: Rüyada dayak yediğini görmek, yakın bir zamanda birindenerişecek yardıma delâlet eder.Rüyada kendisinin bir başkasını dövdüğünügörmek, bizzat o kişiye yapacağı yardıma delâlet eder.Birkimsenin rüyada zevcesi tarafından dövüldüğünü görmesi, eşinin yakınlarındangelecek menfaate ve mala delâlet eder. Dayak yemek sevince, bir vesileyle gelecek rızka yahut iyiliğe, Birine dayak atmak ona iyilikte bulunmaya delalet eder. Rüyasında dayak yediğini gören kimse, iyilik alır. İşinde ve gelirinde artış olur.Rüyada dayak görmek yardima isarettir.

Rüyasında dayak yedigini görmek, bir işi için birisinden yardim görecegine; kendisinin bir baskasina dayak attigini görmek, o adama yardim edecegine; iki kisinin birbirlerini dövdügünü ve kendisinin aralarina girerek onları ayırdığını görmek, ev halkı tarafından sevildiğine ve sayıldığına; eşinin kendisini dövdüğünü görmek, onun ailesi tarafından bir menfaate kavuşacağına delalet eder. Bir başka rivayete görede: Rüyada dayak yemek, Rüya sahibinin üzüntü ve sikintidan kurtulacagina. dayak atmak ise güçlenecegine isarettir. Dayak yemek sevince, bir vesileyle gelecek rızka yahut iyiliğe, birine dayak atmak ona iyilikte bulunmaya işaret eder.Dayak atmak:Rüyada dayak yemek, rüya sahibinin üzüntü ve sıkıntıdan kurtulacagina,dayak atmak ise güclenecegine isarettir.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Sibel Türkdoğanselam ben sibel dün gece babamdan çok kötü dayak yediğimi görmüştüm ve babamda tam tersine çok sakin birisidir. sonra gördüğüm rüyayı araştırken sitenizdeki bu paylaşıma denk geldim ve anlamını öğrendim teşekkür ederim.
  • Rüyada

    Dayak

    Yediğini

    Görmek