Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Rüyada Birinin Yandığını Görmek
Rüyada Birinin Yandığını Görmek
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Rüyada Birinin Yandığını GörmekRüyada Birinin Yandığını Görmek Ne Anlama Gelir: Rüyada birini yanmış görmek, acı bir habere veya üzüntüye delâlet eder.

Yanmadığınız sürece, zenginliğin işaretidir. Yanıyorsanız zarara girebilirsiniz demektir.

Yangında duman görülüyorsa herkesi ilgilendiren bir sorundur. Ama alev çıktığını görmek çok önemli bir kısmettir. Orman yangını görmek ise kıtlığa işaret eder.

Rüyada yangın çikip evinin veya bir Mahallede her hangi bir binanin yandigini görmek, uzaktan heyecanli bir haber alacagina; yanginin kendi evini yakip kül ettigini görmek, kötü bir hastaliga yakalanip hastaneye yatacagina isarettir.

Yanmadığınız sürece, zenginlik ve mutlu bir Aile hayatının simgesidir. Eğer yanarsanız, yanlış davranışlarınızdan dolayı zarara gireceksiniz demektir. Şayet rüyada eviniz yanıyorsa sizi seven ve sayan bir eş ve söz dinleyen çocuklar olarak yorumlanır.

Çok çok büyük bir yangın görmek iş adamları için sonsuz başarı ve para, sanatçılar için onur ve kazancını denizden sağlayanlar için de kazançlı bir yolculuk anlamı taşır.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Melike Destaniş yerimizin bahçesinde küçük bi kulübe var. rüyamda bu kulübenin yandığını gördüm. çok küçük bişey ama ne yaptıysak bir türlü sönmedi. hatta itfaiye falanda geldi. okadar su döktüler ama bür türlü sönmedi. çook ilginçti. acaba sönmeyen yangın ne demek
  • Rüyada

    Birinin

    Yandığını

    Görmek