Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Rüyada Bir Erkeğin Elini Tuttuğunu Görmek
Rüyada Bir Erkeğin Elini Tuttuğunu Görmek
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Rüyada Bir Erkeğin Elini Tuttuğunu Görmek :

Musafaha yapmak haklı ve hayırlı olan tarafı tutmaya, alış veriş yapmaya, faydalı şeylere, günahlardan arınmaya, başa gelen bir musibetten kurtularak iş ve düzeninin yeniden yararlı hale gelmesine delalet eder.

EL ,Rüyada el görmek

Rüyada görülen el, iyiliği, kuvveti ve güveni temsil eder. Sağ el Rüya sahibinin kuvveti, geçimi, kazancı, malıdır. Rüyada elinin uzadığını ve kuvvetli olduğunu gören kimse, düşmanını yener.Rüyada sanatçı eli görmek, sanatında usta, akıllı ve zeki olmaya yorumlanır.Rüyada kendi eline başka bir el bitiştiğini gören kimsenin malı artar. Bazen de rüyayı görenin bir çocuğu veya erKek kardeşi yahut bir oğlu doğar.

Rüyada gözüyle gördüğü gibi eliyle de gördüğünü görse, o kimsenin kendisine helal olmayan kimse ile cinsi münasebette bulunmasına yorumlanır.Rüyada iki elinin de açık olduğunu gören kimse cömert olur.Rüyada sağ elinin kendisiyle konuştuğunu ve ona: “Güzel yaptın” dediğini gören kimsenin geçimi güzel olur. Sol elinin kendisiyle konuştuğunu gören şahsa, kardeşi veya hanımı yahut ortağı iyilik ederler. Ellerinin konuştuğu sözler kötü olursa, o kimsenin fiil ve amelinin çirkin olmasına yorumlanır.

Elini koltuğu altına sokup, çıkardığını ve elinin de nurlu olduğunu gören şahıs, öğrenci ise, ilimde ilerler, esnaf veya sanatkar ise şöhrete kavuşur.Elinden ateş çıktığını gören şahıs, öğrenci ise, ilimde sultan olur ve düzgün konuşur. Tüccar ise, ticaretinde kuvvetli olur.Elinden su çıkan kimse, mala kavuşur. İki el rütbeye, makama, iki erkek çocuğa ve devlete yorumlanır. Elleriyle bir şeyler alıp verdiğini gören kimse için de salih amel işlemesine yorumlanır.

Sağ el erkek çocuğa, babaya,dosta ya da arkadaşlık yaptıı kimselere yorumlanır. Sol el, eş, ana veya kızkardeştir. Bir şahıs rüyada iki elinden birisini kaybettiğini görse, o şahıs kaybettiği elinin işaret ettiği kimseyi kaybeder.Eller, sanatla ve yazı yazmaya da yorumlanır. Çünkü sanatkarlar işlerini elleriyle yaparlar. Katip de eliyle yazar ve bunları yaparken de elleri hareket eder.

Bir kimsenin rüyada sağ eliyle bir kimseyi tuttuğunu, sonra elini sol tarafına dönderdiğini görmesi, o kimsenin o şahıs hakkında yapacağı ihanet ve hakarete yorumlanır. Rüyada elinin uzun olduğunu gören kimsenin, fazilet, ihsan ve iyilikle kötülere galip geldiğine yorumlanır.Bir kimse rüyada iki elinden birinin kısaldığını görse, o kimsenin yardım ve ihsan ederken elini kısa tutmasına yorumlanır.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
 • Ceyda Mertoğlugünaydın sayın hocam bilgi edinmek istediğim bir soru var şimdiden teşekkür ederim.evliyim 7 yıldır eşimle hiç bir sorunum yok fakat 2 gündür başak bir erkek ile dışarda görüşüyorum ve bu kişi elimi tutmaya çaılışıyor. ben elimi çekiyorum en sonunda elimi tutuyor bende itiraz etmiyorum aksine hoşumda gidiyor acaba bu nedir?
 • Sevda Memmedovaruyamda hic alakam olmayan biri benim elimi tutmak istedi ve ben izn vermedim,ama sonra kendi isteyimle elimi tutmasina izn verdim ve o kisi beni bogazimdan optu bu ne anlama gelir?
 • Şifa MarketDetaylar için linki inceleyin lütfen
  http://sifamarket.com.com/ruya-tabirleri/ruyada-bir-erkegin-elini-tuttugunu-gormek.html
 • Rüyada

  Bir

  Erkeğin

  Elini

  Tuttuğunu

  Görmek