Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Rüyada Banyo Yaptığını Görmek
Rüyada Banyo Yaptığını Görmek
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Rüyada Banyo Yaptığını Görmek Ne Anlama Gelir:Rüyayı gören hamile bir kadın ise çocuğunu düşürme tehlikesiyle karşı karşıya demektir.Rüya sahibi genç ise, karşılıksız bir aşk yaşayacak sevgisinin karşılığını göremeyecek ve mutsuz olacak demektir.
Rüya sahibi genç ise bu rüya, platonik bir aşk yaşayacağı anlamına gelir. Rüyayı gören hamile bir kadınsa çocuğunu düşürme olasılığına dikkat çeker.

Rüyada banyo yaptığını gören kimse, hasta ise, hastalıktan kurtulur. Bazı tabirciler, umum yerlerde banyo yaptığını gören insan toplu olarak Allah'a isyan edilen yerlere gidip gelmesine işaret eder. Rüyada görülen banyo, kötü görülen bir eve işaret eder. Bundan dolayı banyoya girdiğini gören kimse, kadın tarafından devamlı olmayan bir üzüntüye düşer.

Rüyada banyoya giren kimse sıcak su ile yıkandığını görse, bir kadın tarafından üzüntü ve kedere erişir yahut hasta olur. Bazı tabirciler, banyoda sıcak su ile yıkanmak iyidir. Banyo girdiğini gören kimse üzüntülü ise üzüntüsünden kurtulur. Banyoda oturacak bir yer edindiğini gören kimse bir kadınla günah isler ve kötü isimle anılır.

Rüyada bir banyo yaptığını gören kimse kötü ve çirkin fiillere veya zinaya yaklaşır ve bu yaptıkları şeyler her tarata yayılır.

Eğer banyo soğuk ise akrabaları o kimseyle konuşma ve gidip gelmezler ve kendisi de onlardan faydalanamaz. banyo, soğuk olursa rüya sahibinin fakir ve kazancı az olduğuna, murat ve arzu ettiği şeyin eline geçmemesine işaret eder.

Bir banyoya girdiğini gören kimsenin sıtma olmasına işaret eder. Sıcak bir hücreden sıcak su içtiğini yahut üzerine döktüğünü ya da normal yıkanma şekli dışında yıkandığını görse, suyun sıcaklığı nispetinde üzüntü, kedere ve hastalığa işaret eder. Suyu ilik bir hücreden içtiğini görse, sıtmaya yakalanır.

Soğuk hücreden su içtiğini gören kimse hastalığından iyileşir. Bir yerde meçhul bir banyo bulunduğunu görmek, orada bulunan ve insanların kendisiyle düşüp kalktıkları bir kadına işaret eder. Kendisinin banyoda yıkandığını gören kimseye düşmanından bir üzüntü, Bazen de bir hastalık isabet eder. Banyo yaptığını gören kimsenin ihtiyacı görülür. Banyo hapishane ve Cehenneme de işaret eder.

Bazen banyo husumeti kimselerin evlerine işaret eder. Kötü kimselerden birisi kendisini banyoda yahut başka birisini banyoda görse, bununla beraber banyoda kötü bir şey de görmüşse o kimsenin amelinin kendisini cehenneme götüreceğine işaret eder. Bir kimse kendisini fazla sıcak bir yerden çok soğuk bir yere çıktığını görse, iyileşir. Hasta olan kimse eğer yıkansa yahut banyodan çıksa, hastalığı geçer, eğer hastalığı soğuktan ise hastalığı fazlalaşır ve kendisinden korkulur.

Eğer yıkanır ve giyinmesini adet edinmediği beYaz elbise giyer ve layık olmayan bir şeye binerse, bu zaman yıkanması elbisesi ve bineği onun cenazesinin yıkanması, kefeni ve cesedidir. Eğer bu rüya kış günlerinde olursa, o kimseye felç hastalığının gelmesinden korkulur. Ilık banyo ortasında oturan kimsenin hastalığının normal olmasına işaret eder.

Rüyada banyoya giren kimse hasta olmayıp ve hükümet kapısında da bir davası ve ihtiyacının var olduğunu görse, hüküm lehine olur. Banyonun sıcağı ve soğuğundan yahut ayağının kaymasından yahut su saçılmasından kendisine gelecek eziyet miktarı, hüküm aleyhine olur.

Banyo da terlemek üzüntü ve meşakkate ve hastalığa işaret eder. Eğer banyoya elbiseleri ile girerse bu üzüntü ve keder yabancılar veya ana, kız ve kız kardeş gibi bazı mahremleri tarafından olur. Banyo ilim evine, camiye, çarsıya, günahkar için tövbeye, fakir için zenginliğe ve hasta için şifaya işaret eder.

Hasta olan bir kimsenin rüyada banyoya girip ilik su ile yıkandığını görmesi, hastalığının gitmesine işaret eder.
Tabiatına uygun olmayan su ile yıkanması üzüntü ve kedere, sıkıntı ve hastalığının artmasına işaret eder. Sağlam ve sıhhatli olan bir kimse banyoda yıkanıp temizlenirse, Kendisini hidayete götürecek bir ilme nail olur. Yahut borcunu öder. Eğer bekar ise evlenir.

Fakir ise zengin olur. Bir kimse ölmüş birisini banyoda görse, eğer onun üzerinde eski elbise olsa ve avret yeride açık bulunsa o ölünün üzerinde borç olduğuna işaret eder. Güzel kumaşlardan elbise giymiş yahut güzel koku sürünmüş olduğu halde ölünün banyodan çıktığını görmek, Allahü Teala'nin o kimseyi affetmesine işaret eder. Rüyada çok sıcaklık veya çok Soğukluk gören kimseye, gireceği banyoda kendisi için bir tehlike olacağına işarettir.

Erkeklerle kadınları banyoda karışık olarak yıkandıklarını görmek, adetlerin bozulmasına bidat ve şüpheli şeylerin meydana gelmesine işaret eder.

Rüyada banyo suyunun kan olduğunu ve halkın bu kani vücutlarına döktüğünü gören kimse, oruçlu olduğu günü yer, yahut şüpheli günlerde oruç tutar. Kaplıca havuzları banyoya girenin yakın ve akrabalarıdır.

Bazen de, banyo bekar için hanıma, banyon havuzları esinin ailesi ve malına işaret eder. Banyoyu kendisine barınak edinen kimsenin, günah islemekte ısrar eden birisi olduğuna işaret eder. Banyoya girip yıkandıktan sonra çıktığını gören kimse, hanımının üzüntüsünden veyahut borcundan kurtulur. Karanlik banyo hapistir.


Rüya sahibi genç ise, platonik bir aşk yaşayacağı anlamında gelir. Sevgisinin karşılığını göremeyecek ve mutsuz olacak. Rüyayı gören hamile bir kadın ise çocuğunu düşürme olasılığı var.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Rüyada

Banyo

Yaptığını

Görmek