Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Rüyada Bakire Bir Kız Görmek
Rüyada Bakire Bir Kız Görmek
Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Rüyada Bakire Bir Kız Görmek :

BAKİRE: Rüyada henüz evlenmemiş bakire bir kız görmek, hürmet ve saygı sahibi olmaya, bekâr biri için de evlenmeye delâlet eder

Rüyada Genç Kız Görmek Tabiri

İbni şirin (rahmetullahi aleyh)’in tabiri: Rüyada müslüman ve süs­lenmiş genç kız görmek, hiç beklemediği bir yerden sevindirici bir haber almaya delalet eder. Eğer genç kız gayri müslim ise zina ile birlikte sevin­dirici bir haber duyar. Yüzü asık bir kadın gören üzüntü verici bir haber alır.

Zayıf bir kız gören kimseye, üzüntü ve fakirlik gelir. Çıplak bir kız gö­ren kimse ticaretinde ziyan eder ve rüsvay olur. Bakire bir kızla karşılaşan kimse küçük bir kasabaya sahip olur. Ve karlı bir ticaret yapar.Genç kız, güzelliği giyimi ve kokusu nispetince hayra alamettir. Örtülü ise dinle beraber gizli bir hayra delalettir. Eğer kız açıksa hayır meşhur olur. Peçeli ise hayır işinde karışıklık olur.

Yeni baliğ olmuş genç kız ümit edilen hayırdır. Güzel bir kadının evine girdiğini gören kimse sevinç ve rahata kavuşur. Güzel bir kadın kalıcı olma­yan maldır. Zira güzellik geçicidir. Genç bir kızın kendisine yöneldiğini görmek, işlerin tersine dönmesinden sonra düzelmesine delalet eder. Arap olan, tanınmayan, genç, güzel ve süslü bir kadın görmenin hayır ve fayda­ları saymakla bitmez. Rüyada en hayırlı kadınlar tanınmayan esmer arap kadınlarıdır. Süslü olanlar olmayanlarından daha hayırlıdır.

Şişman kadınlar görmek senenin bereketli olmasına, zayıf kadınlar görmek senenin kuraklığına delalet eder. Rüyada bir kadının genç kız gör­mesi ne şekilde olursa olsun düşmanına delalet eder. Eğer rüyadaki kadın yaşlı ise bu o kadının ninesine delalet eder.Nablusi (rahmetullahi aleyh)’in tabiri: Rüyada genç kız görmek Rüya sahibi kadın ise her ne şekilde olursa olsun düşmana delalettir.Genç ve güzel bir kız görmek hayra, iyiliğe, zafere, sevince ve ferah­lığa delalet eder. Tabirde en üstün kadınlar arap ve esmer tenli olan ka­dınlardır. Bilinmeyen kadınlar tanınan kadınlardan hayırlıdır. Genç bir kızın rüyada yaşlı bir kadına döndüğünü görmesi dindarlığına delalettir.

Yaşlı bir kadının eski gençliğine ve güzelliğine döndüğünü ve cima yaptığını görmesi eğer helal ise dini farizalarının kuvvetlenmesine haram ise, miktarınca dünyaya delalet eder. Yaşlı bir kadının genç bir kıza döndü günü gören kimse fakir ise zenginleşir, dünyanın kendisinden yüz çevirdiği bir kimse ise dünya ona tekrar yönelir, hasta ise hastalığından iyileşir ve şifa bulur.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Rüyada

Bakire

Bir

Kız

Görmek