Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Rüyada Altın Yüzük Taktığını Görmek
Rüyada Altın Yüzük Taktığını Görmek
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Rüyada Altın Yüzük Taktığını Görmek: Bekar bir genç kız ya da erKek altın yüzük takarsa iyi bir evlilik yapar.Rüyada Altın Yüzük Taktığını Görmek hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız aşağıdaki makaleyi okuyunuz.

Rüyada Altın Yüzük Taktığını Görmek tabiri anlamı?

Bekar bir genç kız ya da erkek altın yüzük takarsa iyi bir evlilik yapar.Eşe, cariyeye, çocuğa, velayete, ev veya araba satın almaya; Yüzük taşının düşmesi çocuğunun ölmesine ya da malından bir şey kaybetmeye, Altın yüzük kadın için süs ve güzelliğe, sevgi ve itibara, erkek için zillet ve meskenete (hor ve hakir olmaya).

Demir yüzük zorluk ve çetinlikten sonra hayra nail olmaya, Fil dişinden yahut kemikten yüzük kadın için iyilik ve hayra, Gümüş yüzük erkek için mülk ve saltanata, Yüzük bulmak evlenmeye, çocuğu olmasına, işlemeli yüzük bulmak - ev, hanım, binit (hayvan veya otomobil) …

Cariye gibi, daha önce sahip olmadığı şeylere nail olmaya, Yüzük kaşının sallanması görev ve yetkilerinin alınmasına, Dar yüzük zorluğu olan şeye malik olmaya, emanet yüzük devamlı olmayan bir şeye sahip olmaya delalet eder.Rüyada yüzük görmek, iyiye işarettir. Yüzük takmak, yeni bir işe atılıp çok para kazanmaya yorumlanır. Nikah yüzüğü takmak güzel ve mutlu bir evlilik yapmak demektir.

Rüyada yüzük görmek, iyiye işarettir. Yüzük takmak, yeni bir işe atılıp çok para kazanmaya yorumlanır. Nikah yüzüğü takmak güzel ve mutlu bir evlilik yapmak demektir.Rüyada yüzük takmak, yeni ve başarılı iş sözleşmesi anlamındadır. Evlilik yüzüğü çok anlayışlı ve sevecen bir kişiyle karşılaşacağınız anlamına gelir.Bekar biri için evlilik işaretidir.Evli kimseler için işte başarı ve bol paradır. Yüzük rüyaları yüzüğün yapıldığı maddeye ve yüzüğün şekline göre de yorumlanır.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
 • Yeşim TunçRüyada altın üzük taktık ama ne gelen var ne giden :) Bende şans yok sanırsam
 • Kader Ilyasrüyada altın yüzük takan ben değildim . acaba bu rüyayı ben gördüğüm için benimi etkiler yoksa gördüğüm kişiyimi etkiler. yani bu durumda bu tabirden faydalanacak olan kimdir. kafam karıştı. lütfen beni aydınlatın paylaşımalrınıız çok hoş iyiki varsınız
 • Rüyada

  Altın

  Yüzük

  Taktığını

  Görmek