Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Gevşek Penis
Gevşek Penis
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Gevşek Penis :

Erkeklik organı (zeker, kamış. penis)nin sertleşmemesi, sağlık durumunun bozukluğundan kaynaklanır. En önemli sebep; sinir (asab) bozukluğudur. Kendine güvenmeme. yorgunluk. içki. şeker hastalığı. Uyuşturucu madde alışkanlığı ve prezervatif (kılıf. kaput) kullanmak da diğer sebepler arasında sayılabilir.

Tedavinin ilk şartı; kötü alışkanlıkları bırakmak. kendine güvenmek. temiz havada dolaşmak ve yeterince gıda almaktır.

Aşağıdaki reçeteler de penisi sertleştirmek maksadıyla kullanılır:

Reçete: 1 - Malzeme: Tarçın, Misk, Gülsuyu.

Hazırlanışı: 1 Kahve kaşığı dövülmüş ve elenmiş tarçın ile 1 kahve kaşığı dövülmüş misk karıştırılır. Üzerine. azar azar gülsuyu dökülerek. merhem yapılır. Cinsel münasebetten ı5 dakika önce, husyelere ve penis'e sürülür.

Reçete: 2 - Malzeme: Karanfil, Misk, Sümbül, Hindistancevizi yağı (Huile de coco), Biber yağı.

Hazırlanışı: 1 çorba kaşığı dövülmüş karanfil. 1 çorba kaşığı misk ve 3 çorba kaşığı sümbül yaprağı karıştırılır. Üzerine. 1 çorba kaşığı Hindistancevizi yağı ile 1 tatlı kaşığı biber yağı konur. İyice karıştırılarak. merhem yapılır.

* Yatmadan önce, yeteri kadar alınıp; kasık aralanma, böbrek üstlerine, husyelere ve penis'e sürülür. Reçete: 3 - Malzeme: Zencefil, Leylak, Hindistancevizi yağı.

Hazırlanışı: 2 tutam leylak ezilir. Üzerine 1 tatlı kaşığı dövülmüş zencefil ilave edilir. Azar azar Hindistancevizi yağı dökülerek merhem yapılır.

* Yatmadan önce, böbrek üstleri, kasık araları, husyeler ve penis ovulur.

Reçete: 4 - Malzeme: Tatlı badem, Çam fıstığı, Bal.

Uygulanışı: 3 akşam. arka arkaya 1 kahve fincanı dolusu tatlı badem ve 2 çay bardağı dolusu çamfıstığı yenir. Sonra; 1 bardak suya. 1 çorba kaşığı süzme bal konur. Karıştırılıp. içilir.

Reçete: 5 - Malzeme: Zencefil, Bal.

Hazırlanışı: 2 çorba kaşığı dövülmüş zencefilin üzerine; azar azar süzme bal konup. yoğrulur. Bir parça alınıp. penis ovulur. 10 saat sonra soğuk suyla yıkanıp. kurulanır.

* Bu terkip. aynı zamanda penis'i büyütür.

Reçete: 6 - Malzeme: Su.

Hazırlanışı: 1 çorba kaşığı kına üzerine; azar azar su dökülerek hamur yapılır.

* Yatmadan önce, başa ve parmak uçlarına sürülür.

* Bu işleme. 15 gün devam edildiği takdirde çok faydası görülür.

Reçete: 7 - Malzeme: Misk, Gülsuyu, Alkol. Hazırlanışı: 1 kahve fincanı alkol ile 1 çay bardağı gülsuyu karıştırılır. İçine 1 kahve kaşığı misk konup. 3 gün bekletilir. Sonra 1 çorba kaşığı alınıp, banyo suyuna konup. yıkanılır.

Reçete: 8 - Malzeme: Yenibahar (Capsicum annuum). Ebegümeci, Kırmızı biber (Capsici fructus). Pirinç unu, Su.

Hazırlanışı: 4 bardak suya; 1 tutam yenibahar otu, 1 avuç Ebegümeci ve 4 tane orta boy taze kırmızı biber konur. 10 dakika kaynadıktan sonra süzülür. * Suyuna; azar azar pirinç unu dökülerek merhem yapılır. 1 tatlı kaşığı kadar alınıp, penis'e sürülür. * Çok tesirlidir.

Reçete: 9 - Malzeme: Kebabe (Cubebae fistula). Su. Uygulanışı: ı tatlı kaşığı ufalanmış kebabenin üzerine; azar azar su dökülerek merhem yapılır. 1 kahve kaşığı kadar alınıp, penis'e sürülür.

Reçete: 10 - Malzeme: Havlıcan kökü (Alpinia). Su.

Hazırlanışı: 4 bardak suya; 1 tatlı kaşığı ufalanmış havlıcan kökü konur. 10 dakika kaynatıldıktan sonra süzülür, Günde 3 kere, birer çorba kaşığı içilir. * Yatmadan önce de, bu suyla penis yıkanır.

Reçete: 11 - Malzeme: Soğan (veya Enginar) kökü.

Hazırlanışı: 1 tane soğan veya enginar kökü; toprakları temizlendikten sonra iyice ezilir. 1 tatlı kaşığı kadar alınıp, penis'e sürülür. 10 dakika sonra soğuk suyla yıkanır.

Reçete: 12 - Malzeme: Sarmısak, Tuzsuz içyağı.

Hazırlanışı: 4 diş sarımsak dövülür. Üzerine ı tatlı kaşığı eritilmiş tuzsuz içyağı katılıp, yoğrulur. * Akşamları; bir parça alınıp, penis'e sürülür.

AYRICA: • Sabahları, ı tane çiğ yumurta içilir. • Öğle yemeklerinde dana eti ızgarası yenir. • Pirinç unu ve yumurta ile muhallebi yapılıp, yenir. • Balık çorbası içilir veya balık yumurtası yenir. • Her gün; 1 baş kuru soğan ve 3 diş kuru sarımsak yenir. • Pırasa veya fasulye yemekleri yenir. • Cinsi münasebetten 10 dakika önce; penis'e soğuk su ile kompres yapılır.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Gevşek

Penis