Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Doğunun mucize ilacı: Mumiyo asil
Doğunun mucize ilacı: Mumiyo asil
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Doğunun mucize ilacı: Mumiyo asil :

Günümüze ulaşan çeşitli dillerdeki tarihi belgelerden anlaşılıyor ki Mumiyo Asil, çok eski çağlardan günümüze kadar birçok millet tarafından tedavi edici, şifa özelliği olduğu bilinen, eski hekimler ve günümüz doktorları tarafından kabul edilmiş bir ilaçtır.

Bu ilaç üstün tedavi ve koruyucu özelliği sayesinde dünyanın çok tarafında kullanılmıştır. Kullanıldığı rahatsızlıklar: Polimer, migren, Epilepsi (sara), çeşitli beyin hastalıkları. Beyin damarlarını açıcı özelliği sayesinde beyin kanaması, spastik Felç vb. zehirlenme, çeşitli ülserler, gastrit, kolir, idrar torbası rahatsızlıklarında.

Tüberküloz, siyalik ve romatizmada tedavi edici bir ilaçtır. Ayrıca iç organları tam fonksiyonlu ve rahat çalıştırması sayesinde hazımsızlık, kan dolaşım sistemi, kolesterol, idrar yolları şikayetleri, sinirsel hastalıklar, bronşiyal astım, böbrek hastalıkları, anjin, kireçlenme, diabet (şeker) ve hipertansiyonda tedavi edici, iyileştirici bir ilaç olduğu anlaşılmıştır. Kısaca insan organizmasını düzenleyen, koruyan, destekleyen bir ilaçtır. 18. asırda yaşamış olan doktor Robert James, mamiyo asili şöyle tarif ediyor: Dünyada Çad, Suriye, Türkmenistan, Pamir Dağları, Ticn-Şan ve Orta Asya

Dağları'nın yüksek kesimlerindeki mağaralar başta olmak üzere, elli bölgeden doğal olarak elde edilmektedir. Rengi parlak siyah, tadı hafif acı ve ekşimsi, kokusu hoşa giden şifalı bir ilaçtır.

İçindekiler: Çeşitli organik maddeler, silikat grupları, potasyum, fosfor, alüminyum, oksit, demir, titan, kalsiyum, mangan, kurşun, magnezyum ve sodyum.

İnsan ve hayvanlar üzerinde yapılan klinik denemelerde Mumiyo Asil ilacı verilen hastalarda kırık kemiklerin, verilmeyen hastalara göre yirmi gün daha erken iyileştiği saptanmıştır. Mumiyo Asil içenlerin kanındaki eritrosit ve hemoglobin sayılarının çoğaldığı görülmüştür. Ağrı kesici, iştah artırıcı, vücut fonksiyonlarını düzenleyici bir etkisi vardır. Ayrıca, yağ eritici özelliğinden dolayı Zayıflama rejimi ve diyet uygulayanlara önerilmektedir.

Hintli doktorların yaptığı gözlemlerde ise diabet (şeker) hastalarının fazla su içme isteği, sık sık idrar çıkarma ve halsizlik şikayetlerini ortadan kaldırdığı, alınan şekeri vücuttan daha kolay attırabildiği izlenmiştir.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Doğunun

mucize

ilacı:

Mumiyo

asil