Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Yaban Mersini Zararları
Yeşilex Yaban Mersini Sıvı Ekstraktı 150 ml.
71,00 TL
Ürün Fiyatı

1858
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Yaban Mersini Zararları
Yaban Mersini Zararları :

Yaban mersini gerçekte hiçbir zararı ve yan etkisi olmayan bir bitkidir. Yalnız yaban mersini alırken dikkat edilmesi gerekmektedir yaban mersini diye satılan ayı üzümünün birçok zararı vardır.
Bir çok hastalığın tedavisi için bitkisel ürünlere olan talep giderek artıyor. Bunu istismar eden bazı kimseler sahte ürünler satarak, halkın sağlığı ile oynuyorlar.Uzmanlar, son zamanlarda “yaban mersini” bitkisinin satışı sırasında insanların aldatıldığını, “Yaban mersini diye insanlara başka bitki satıldığını belirtti.Gerçek yaban mersini meyvesi buruk bir tada sahiptir. Bugün insanlar şişkinlikten bahsediyorlar. Yaban mersini meyvesinden bir avuç tüketilirse ne şişkinlik ne de Gaz problemi kalır. Ancak insanlara yaban mersini diye, yabani ayı üzümünü tanıttılar.Ayrıca bunu satarken şeker hastalarına iyi geliyor diyerek reklamını yapmaktalar. Yabani ayı üzümünün yaban mersini ile uzaktan yakından alakası yoktur ve bol şekerlidir. Şeker hastalığına da kesinlikle iyi gelmez, tam tersi olarak şeker hastalarına zararlıdır.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Salih Yeşilmenselam yaban mersini bitkisiyle alakalı bilgi almak istiyorum yaban mersinin faydaları ve zararları nelerdir acaba. en kısa sürede cevabınızı bekliyorum ilginize teşekkür ederim iyi çalışmalar hayırlı ramazanlar
  • Yaban

    Mersini

    Zararları