Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Varise İyi Gelen Şifalı Bitkiler
Yeşilex At Kestanesi Ekstraktı 650 mg (60 Kapsül)
83,00 TL
Ürün Fiyatı

7016
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Yeşilex Afrodizyak (10 Kapsül)
79.00 TL
Ürün Fiyatı

101429
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Yeşilex Afrodizyak Macun (230 gr.)
59.00 TL
Ürün Fiyatı

70462
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Varise İyi Gelen Şifalı Bitkiler

Varis için çeşitli yöntemler tedavide kullanılmış bir de alternatif tıbbın varise iyi gelen şifalı bitkileri önerdiğini biliyoruz. Bu varise iyi gelen şifalı bitkiler hakkında bilgileri bu makalede bulabilirsiniz...

Toplar damarın kan dolaşımı bozulması sonucunda şişmesi ile oluşan bir çeşit hastalığa Varis denmektedir.Fakat bu Varis rahatsızlığına bazı şifalı bitkiler ile son verebilirsiniz.
Varise İyi Gelen Şifalı Bitkilerden Oluşan Formüller
-BeYaz ispirtoyu 1 litre miktarında alın ve bunun içine 4 adet kafirun koyun.Bu elde ettiğiniz karışımı Varisli olan kısımlarınıza sürün ve hemen ardından da streç film ile sarıp yatabilirsiniz.

-At kestanesini, at kuyruğu otunu ve çoban çantası otunu alıp ayrı ayrı olacak şekilde hepsini demleyin.Bu demleme aynen çay gibi olacak ve ardından günde 3 ile 4 su bardağı olacak şekilde içebilirsiniz.

-Varis rahatsızlığına aynı zaman da fındık yaprağı ve asma yaprakları da çok iyi gelmektedir.

-4 gram miktarında ki Rezene yi 1 bardak kaynar suyun içine koyun ve 10 dakika boyunca bekleyin ardın dan bu suyu da günde 2-3 bardak şekilde tüketebilirsiniz.

-1 kova suyu 40 derece kadar ısıtın ve ardın an bu kaynar suya yarım fincan ezilmiş bir şap ve hemen 1 fincan karbonat ekleyin.İşte bu suya da haftada 3 gün 15 dakika şeklinde bacaklarınızı diz boyuna kadar sokabilirsiniz.Bunun sonucun da varisli bölgelerinizi bu suyun içinde aşağıdan yukarıya doğru ovalayabilirsiniz.

-Bir ceviz kabuğunu alın ve bir de fındık ağacı kabuğu alarak kaynatın.Elde edilen bu suyu da varisli bölgelerinize pansuman şeklinde uygulayın.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Onur Uçarmerhabalar 63 yşaındayım ve ayaklarımda varisler belirmeye başladı. bunun için bitkisel bir takviye almak istiyorum başlangıç aşamasında olduğu için ilerlemesini durdurmak istiyorum ve tedavi etmek istiyorum.
  • Varise

    İyi

    Gelen

    Şifalı

    Bitkiler