Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Üzüm Çekirdeği Solgar
Üzüm Çekirdeği Solgar
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Üzüm Çekirdeği Solgar. Üzüm Çekirdeği İçerisinde Bulunan Resveratroller Kan Dolaşımını Düzenler, Kolesterolü Düşürür Ve Kalbi Rahatlatır. En Önemli Özellikleri Olan Hücre Yenileme, Metabolizmaya Destek Olma Ve Antioksidan Özelliği Taşımaya İse İçerisinde Bulunan Vitaminler Sayesinde Sahiptir.

Üzüm Çekirdeği Solgar


Solgar Grape Seed Extract (Üzüm Çekirdeği Ekstresi: Güçlü Antioksidan)

En güçlü doğal antioksidan grup olan OPC´leri içeren ekstredir. Özellikle damarları ve cildi serbest radikal hasarından korur. Bilinen en güçlü doğal antioksidandır. Damar elastikiyetini sağlayarak özellikle damarla ilgili sorunlara karşı koruyucudur. Çeşitli dolaşım sorunları için kullanılır.

Bağ dokusunu korur, kolajen dokuyu stabilize eder ve bu sayede cildi korur. Ödem, Hemoroid ve varise karşı kullanılır. Kolesterolü düşürmeye yardım ederek kalp üzerinde de koruyucu etki gösterir.Kullanım Önerisi:
Günde 1-2 kapsül yemeklerden sonra

İçindekiler

Her bitkisel kapsülde


- Üzüm çekirdeği ekstresi 100 mg
- Fenolik bileşikler 95 mg [%95] 95 mg
- Oligomerik Proantosiyanidinler
- Monomerik Polifenoller
(kateşin, epikateşin, epigallokateşin)
- Organik asitler
(sitrik asit, gallik asit, malik asit)

Ürünleri oda sıcaklığında, direk güneş ışığı görmeyen bir yerde muhafaza ediniz.
Solgar ürünlerini açtıktan sonra içindeki pamuğu çıkararak muhafaza ediniz. Bilinenin aksine pamuk nem çeker, bu da nem çekebilen tabletlerde çatlamalara yada dağılmalara neden olabilir.

Hammaddelerinin doğal kokusu ve rengi çeşitli dış etmenlerle değişebilmektedir. Örneğin; bir bitkinin yetiştirildiği toprağın özellikleri, yetiştirilme sırasındaki sıcaklık ve nem gibi iklim koşulları, hatta bitkinin toplanma zamanı aynı bitkinin, farklı zamanlarda, farklı renk ve kokuya sahip olmasına neden olabilir. Solgar Vitamin, hiçbir ürününde yapay koku, tad ve renk maddesi kullanmadığı için, aynı Solgar ürününün farklı serilerinde koku ve renk değişiklikleri olabilir. Solgar Vitamin için esas teşkil eden ürünün saflığı, etkinliği ve güvenilirliğidir. Bu nedenle en yeni teknolojileri kullanarak ve mümkün olan en yüksek kalite standartlarında üretim yapar. Yaptığı sıkı kalite kontrol testleri ile de ürünlerinde son kullanma tarihinde dahi % 100 etiket güvencesini sağlar.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Üzüm

Çekirdeği

Solgar