Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Üzüm Çekirdeği Kremi Ne İşe Yarar
Üzüm Çekirdeği Kremi Ne İşe Yarar
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Üzüm Çekirdeği Kremi Ne İşe Yarar. Üzüm Çekirdeği Kremi İle Daha Parlak Ve Daha Diri Bir Cilde Sahip Olabilirsiniz. Üzüm Çekirdeği Kremi İçerisindeki Vitaminler Sayesinde Cildinizi Besler Ve Cildinize Parlaklık Kazandırır.

Üzüm Çekirdeği Kremi 150 ml

Üzüm Çekirdeği Kremi: Üzüm Çekirdeği Kremi, formülünde bulunana Üzüm Çekirdeği Yağı ve bu yağın içerdiği Llinoleik Asit (Omega - 6) miktarının yüksek olması sayesinde, hücre membranlarını rejenere eder ve cildi korur.

İçinde yüksek miktarda E vitamini barındıran ve bu nedenle Antioksidan özelliği bulunan Kara Üzüm Çekirdeği Yağının, kozmetolojide cildin yaşlanmasını yavaşlatıcı, onarıcı ve yatıştırıcı etkilerinden yararlanılır.

Fransa'da plastik cerrahi alanında estetik operasyon sonrası rehabilitasyon sürecinde, Kara Üzüm Çekirdeği Yağının kullanıldığı bilinmektedir.

Üzümün antioksidan etkisi E vitaminine göre 50 kat daha fazladır. İçeriğinde bulunan polyphonol (polifenol) keşfedilen en kuvvetli antioksidan olarak biliniyor. Üzüm Çekirdeği Kremi cildin bağ dokusunda bulunan kallojeni sağlamlaştırır, deriyi dinçleştirir. Besleyici, onarıcı, nemlendiri özelliği bulunan bu Krem zengin içeriği ve hafifliği ile yaşlanma etkilerini azaltır.

Cilde çabuk nüfus eder, cildi derinlemesine nemlendirir ve pürüzsüz bir görünüm oluşturur. Yaşlanmanın olumsuz etkilerini azaltır.

Üzüm Çekirdeği Kremi ile pürüzsüz, gergin ve elastiki bir cilt elde ederken, ince çizgi ve kırışıklıkları minimize edebilirsiniz.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Üzüm

Çekirdeği

Kremi

Ne

İşe

Yarar