Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Tribulus Tablet
Tribulus Tablet
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Tribulus Tablet : Fiziksel Güç ve Dayanıklılık
Libido ve Cinsel Performans
Mental ve Duygusal Canlılık

Tribulus Terrestris, cinsel gücü ve fertiliteyi arttırmak amacıyla tarih boyunca kullanılan bitkiler arasında ilk sıralarda gelmiştir. Eski Hint tıbbı olan Ayurveda kaynaklarında hem erkekler, hem de kadınlar için Tribulus Terrestris içeren reçeteler mevcuttur. Eski Yunan ve geleneksel Çin tıbbında da yeri olan Tribulus Terrestris, Avrupa'da canlandırıcı, güçlendirici, libido ve fertiliteyi arttırıcı bir tonik olarak kullanıla gelmiştir. Son yıllarda yapılan bilimsel araştırmalar Tribulus Terrestris'in geleneksel kullanımda bilinen yararlarını doğrulayıcı sonuçlar vermektedir.

Orta yaşla birlikte bozulmaya başlayan Hormon dengesi cinsel istek ve performansta düşüş, yorgunluk, güçsüzlük, genel olarak hayata karşı heyecan ve istek kaybı, depresyon gibi belirtilerle kendini gösterir. Araştırmalar Tribulus Terrestris'in içeriğinde bulunan ve saponinler adı verilen bitkisel bileşiklerin cinsel hormon sistemini düzenleyen Luteinizing Hormon (LH) üretimini arttırarak testesteron ve bununla ilişkili hormonların normal seviyelerde dengelenmesine yardımcı olduğunu göstermektedir. Tribulus Terrestris hormonal dengesizlikten kaynaklanan libido kaybı, infertilite, erkeklerde ereksiyon problemleri, kadınlarda menapoz belirtileri, kronik yorgunluk, halsizlik ve depresyon gibi sorunların giderilmesinde yardımcı olabilir.

Cinsel hormonların kas gücü, kas gelişimi ve fiziksel dayanıklılık ile olan ilişkisi nedeniyle Tribulus Terrestris sporcular tarafından da performans arttırıcı olarak kullanılmaktadır. Soğuk savaş yıllarında doğu bloku ülkelerinde sporculara verilen ve Doğu Almanya, Sovyetler Birliği, Bulgaristan gibi ülkelerin uluslararası yarışmalarda aldığı iyi derecelerin nedenlerinden biri sayılan Tribulus Terrestris son yıllarda Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa ülkelerinde de en popüler spor takviyelerinden biridir.

Biomax Tribulus Terrestris, en gelişmiş üretim ve kalite kontrol teknolojileri kullanılarak minimum %45 saponin içeriği garanti edilen 1000 mg'lık kapsülleriyle, piyasada bulabileceğiniz en güçlü Tribulus Terrestris ürünüdür.Biomax Tribulus Terrestris GMP(İyi İmalat Uygulamaları) koşullarında Amerika Birleşik Devletlerinde üretilmiş ve Tarım ve Köy işleri Bakanlığının izniyle ithal edilmiştir.

Kullanım Şekli:
Günde 1 veya 2 kez öğünlerle birlikte 1'er tablet kullanınız. Her bir tablet 1000 mg Tribulus Terrestris içerir.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Tribulus

Tablet