Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Tribulus Kullananlar
Yeşilex Tribulus Ekstraktı 650 mg (60 Kapsül)
88,00 TL
Ürün Fiyatı

5851
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Yeşilex Afrodizyak (10 Kapsül)
79.00 TL
Ürün Fiyatı

95425
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Yeşilex Afrodizyak Macun (230 gr.)
59.00 TL
Ürün Fiyatı

65831
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Tribulus Kullananlar
Tribulus Kullananlar :

Kemal: Yaşa göre tavsiye edilip edilmediğini pek duymadım, bilgim yok ama Tribulusu zaten bütün resmi otoriteler ileri seviye sporculara tavsiye ederler. Bu da en az 2-3 sene aralıksız çalışma demektir, en az.

Bülent:
Yaş söz konusu olmasının nedeni 30'lu yaşlara kadar vucudun kendi üretiminde bir sorun olmadığı sürece zaten kendi kendine yetmesidir.dışarıdan almanın artı bir etkisi olmuyor çunki naturel olarak destek bir ürün.sorun yoksa bu destekde boşa çıkıyor.

Engin: Tribulusu balon sanıyodum kullandım hatta bi yararını görmedim ama 30 tablet bittikten sonra Hormon testi yaptırdım ve testosteron hormonu normalden yüksek cıktı bende tribulusa bağladım bu işi.

Vedat:
Tribulusu yaklaşık 1.5 aydır kullanıyorum. 1000 mg tabletlerden günde 3 tane alıyorum. dianabol kullandığım için testo seviyemin düşüceğini düşündüm o yüzden dengelemek istedim tribulusla.dianabolle birlikte Cinsel performansımda sorun olmadı eskisi gibiyim yani. bu ne kadar tribulusun etkisidir bilemem.

Ercan: Tribulus Testerris dedikleri bitki bizim yörede "Çakır Dikeni" diye anılıyor, internette "Demir Dikeni veya Çoban Çökerten" diye geçiyor, bunu az önce öğrendim.

Sinan: İşin ilginç tarafı bizim üzüm bağında toprağın yüzü olduğu gibi Tribulus bitkisiyle dolu. Babam bunları dikenli olduğu için ayakaltında olmasın kesip kesip atıyor

Murat:
Ben kullanıyorum güç artışı yok ama cinsel seviyemde ciddi bi artış var.

Ali: Arkadaşlar cinsel güç artırıcı ilaç kullanan varmı.benım ihtiyacım var. sertleşme sorunum var.isteksizlik var. doktorum cialis 20 mg önerdi ancak ben bitkisel ilaç kullanmak istiyorum.Bu konuda bilgisi tecrübesi olan varsa paylaşsın.Ayrıca bu ilaçları en ucuz nereden temin edebilirim.

Ahmet: Bitkisel olarak isteği arttırma açısından Tribulus önerebilirim. Gün içinde bir kaç prosiyon olarak kullanıldığından gün içinde daimi bir testosteron ve cinsel istek artışı sağlayacaktır ve zararsız olduğundan ilaçlara yönelmeden önce denemekte fayda var.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Tribulus

Kullananlar