Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Tribulus Kapsülü Ne İşe Yarar
Tribulus Kapsülü Ne İşe Yarar
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Tribulus Kapsülü Ne İşe Yarar :

Tribulus Terrestris, demir dikeni ve çoban çökerten olarak da bilinen, sağlığa pek çok yararı olan bir bitki türüdür. Öncelikle Tribulus Terrestrisin vücudunuz için genel olarak ne gibi faydaları olacağını anlatalım.

Tribulus Terrestris insan vücudu üzerinde oldukça etkili bir bitki türüdür. Tribulus Terrestrisun bu etkilerinden bazıları; kadınlarda yumurtlama sorunlarına çözüm oluşturma, yüksek tansiyonu normal bir seviyeye getirme, vücut direncini arttırma, idrar sökme, Cinsel güç arttırma, böbrek çalıştırma, Böbrek Taşı düşürme, damar tıkanıklığı ve şeker hastalıklarını iyileştirme, erkeklerde Sperm sayısını ve sperm hareketliliğini sağlama arttırma, antrapoz belirtilerini azaltma ve testosteronu arttırarak normal düzeye getirmedir.

Tabii ki bu yazımızda Tribulus Terrestrisun genel etkilerinden değil bir sporcu için ne kadar etkili olduğundan ve bir sporcuya nasıl yardımcı olacağından bahsedeceğiz.

Tribulus Terrestris Spor Yapanlar İçin Etkileri: Tribulus Terrestris, içerisindeki aminoasitler ile insan vücudunu güçlendirir ve dirençte tutar. Sporcuların normal insanlara oranla daha dayanıklı olması gerekmektedir. Tribulus Terrestris bunu sporcuların aminoasit açığını kapatarak başarabilir.

Çünkü insan vücudunun sağlamlaşması için, proteinin parçalanmasıyla oluşan aminoasitlere büyük bir ihtiyaç duyulmaktadır. Tribulus Terrestris bu ihtiyacı karşılayarak size daha iyi bir spor, buna bağlı olarak daha iyi bir vücut sağlayabilir.

Kendinize doğal ve etkili bir takviye arıyorsunuz; ancak ne kullanacağınızı bilmiyor musunuz? O halde Tribulus Terrestris size önerebileceğimiz güçlü bir bitki. Bal ile karıştırıp yiyerek ya da kaynatıp suyunu içerek Tribulus Terrestrisin faydalarını görebilirsiniz.

Özellikle cinsel istek arttırması konusunda pek çok insanın kullandığı bir bitki olan Tribulus Terrestris, sporcular için de tavsiye edilen bitkisel bir ürün. Bu ürünü kullanarak kaslarınızın yapısına katılan aminoasit ihtiyacınızı karşılayabilir, daha etkili antrenmanlar yapabilirsiniz.

TRİBULUS 90 KAPSÜL
Ultimate Nutrition
Bulgarian Tribulus Terrestris
90 Kapsül

Etkileri:
- Kan kolesterol ve trigliserid düzeyinin düşürülmesinde faydalıdır.
- Orta dereceli ateroskleroz ve hipertansiyon tedavisine yardımcı olur.
- Erkeklerde hormon düzenleyici olarak görev yapar.
- Güç ve canlılık , doğal testeron tetikleyicisidir.
- Seksüel performans artırmaya yardımcıdır.

Yan Etkileri: Araştırmalarda herhangi bir yan etkisi görülmemiştir. Yalnız hamilelerde, prostat rahatsızlığı olanlarda ve başka rahatsızlığı olan hastalarda kullanılması tavsiye edilmemektedir. 6 haftalık kullanımdan sonra 6 haftalık bir ara verilmesi ve kullanımın bu şekilde devam ettirilmesi tavsiye edilmektedir.

Kullanımı : Günde 1 veya 2 kapsül alınız.

1 Kapsül İçeriği: Tribulus Terrestris (fruit) 750 mg

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Orkut Köroğluselam ben orkut 24 yaşındayım tribulusun faydalarını ve zararlarını araştırıyorum bu bitki hakkında bilgi verin lütfen. en kısa sürede cevabınızı bekliyorum ilginize teşekkür ederim iyi çalışmalar hayırlı ramazanlar
  • Tribulus

    Kapsülü

    Ne

    İşe

    Yarar