Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Tarçın Karanfil Çayı
Tarçın Karanfil Çayı
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Tarçın Karanfil Çayı hakkında sizler için araştırıp bulduğumuz makale aşağıda yer almaktadır.Tarçın Karanfil Çayı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız aşağıdaki makaleyi okumanızı öneririz.

Doğadan'ın son zamanlardaki reklam kampanyalarını ve çaylarını en az Lipton kadar seviyorum ama nedense Doğadan belki isminden ötürü daha doğal, daha bitkisel geliyor bana.Sabah ilk yeşil çayımdan sonra da Doğadan'ın Tarçın Karanfil çayını severek içiyorum.

İşimin de stresinin başladığı zamana denk gelen tarçın kokusu beni gerçektende sakinleştiriyor diye yazarken yine sıkıntılı anlar yaşandı, neyse ben hem yazmaya hemde çayımı içmeye ve sakin kalmaya devam edeyim.

Akşamları uyumadan öncede Süt yerine bu çayı içmeyi tercih ediyorum. Karanfil çok güçlübir antiseptik olduğu için zihin yorgunluğuna birebir, direnci arttırıyor, solunum yollarını olumlu etkileyip sinüsleri açıyor ve idrar söktürücüdür.

Eğer eviniz mis gibi koksun isterseniz, karanfil çubuklarını kendi boylarına eş bir bardağa sıralayarak, istediğiniz ip, kurdela vb. ile bağlayarak tutturabilirsiniz.Hem dekoratif, hem de eviniz güzel kokacaktır.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Mina Karlıselamlar aktaradn karanfilli tarçın çayı aldım şeker hastasıyım faydası olur mu açlık ve tokluk değerlerim çok yüksek çıkıyor.
  • Tarçın

    Karanfil

    Çayı