Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Şifa Bitkisel Bursa
Yeşilex Afrodizyak (10 Kapsül)
79.00 TL
Ürün Fiyatı

101817
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Yeşilex Afrodizyak Macun (230 gr.)
59.00 TL
Ürün Fiyatı

70762
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Şifa Bitkisel Bursa

Şifa Bitkisel Bursa, Şifa Market'in Bilinen İsimlerindedir. Şifa Market, Bitkisel Şifa, Şifalı Market, Şifa Bitkisel Market Olarak da Bilinmektedir.

Uzun Yıllardır Bitkisel Ürünler Sektöründe Daima Önde ve Öncü Olan Şifa Market Pek Çok Şekilde İnsanların Akıllarında Yer Etmiştir. Bunların En Dikkat Çekeni ise "Modern Zamanların Lokman Hekimi" Tabiridir. Bu Tabir Şifa Market Müşterileri Tarafından Şifa Market'e uygun görülen bir lakaptır.

Şifa Bitkisel:

Şifa Market bitkisel ürünler sattığı için müşterileri tarafından bu isimle de anılmaktadır.

Bitkisel Şifa:


Şifa Market bitkisel ürünler ve doğal ürünler satışı yaptığından müşterileri tarafından bu isimle de anılmaktadır.

Şifalı Market:

Şifa Market ismi bazen müşterilerimizde bu tür bir algı uyandırmaktadır. Şifa kelimesine lı eki ekleyerek Şifalı Market demektedirler.

Şifalı Bitkisel Market:


Şifa Market olarak bitkisel ürünler satışı yaparken müşterilerimiz tarafından her zaman büyük bir takdir ve beğeniyle işimizi yapmaktayız. Dolayısıyla kendi algıları doğrultusunda bu tür çağrışımlar yapmaktadır. Şifa Bitkisel, şifalı bitkisel market gibi söylemler müşterilerimizin dilinde hep süregelmiştir.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Ismail Gülermerhabalar. öncelikle bir sorum olacak kısa suredır tedavılerım ıcın hastalıklarım ıcın bıtkısel ılaclara yonlendım. doktor tavsıyesı sonucu verılen ılaclar ıle sızın onerdıgınız bıtkısel urunler arasında fark varmı. sızınkıler daha mı etkılı. güvenirligi nedir?
  • Murat GerçekMerhabalar benim kızım Aknetren adlı sivilce ilacını kullanmakta ve Dr.lar bu ilaç ile beraber A vitamini içeren takviyeler kullanmayın diy bende Ginko bilobanın 750 mg. tabletini aldım bunda A vitamini varmı yardımcı olursanızı sevinirim
  • Şifa Marketakne ve sivilceler için özel olarak hazırlanmış her cilde uygun olan %100 doğal kremdir ltf linki inceleyin. Bilgi Hattı: 0224 234 56 78
    http://www.sifamarket.com/bitkisel/bengisu-anti-siyah-nokta-sivilce-kremi.html
  • Şifa

    Bitkisel

    Bursa