Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Sarımsak Kürü Nasıl Yapılır?
Sarımsak Kürü Nasıl Yapılır?
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin TıklayınSarımsak Kürü Nasıl Yapılır,Dışarıdan gelen mikrop ve virüslere karşı etkilidir.Hiç bir yan etkisi de yoktur. Öğrenmek istediklerini makalemizde bulabilrsiniz.

Limonları sıkarak 2 litre limon suyu elde edelim. 40 Diş soyulmuş(yıkamadan) ve ezilmiş sarımsakları limon suyu ile birlikte karıştıralım. Koyu renkli veya üzerini kağıtla kapattığınız bir kavonuzun içine sarımsak limon karışımıni dökelim. Ağzını iyice sıkıladığını kavanozu oda sıcaklığında 25 gün bekletelim. (Hergün bu karışımı sallayın) 25 gün sonra kavonozu açın ve her sabah aç karnına sarımsak ve limon suyu iksirini içelim.

İçebiliyorsanız 1 çay bardağı için, fakat içemiyorsanız yarım çay bardağıda içebilirsiniz. Kavanozun içindeki karışım bitene kadar her sabah için ve kavonuzun kapağını hep kapalı tutun. Her sabah aynı saatte için. Kahvaltınızı ise sarımsak ve limon suyu iksirini içtikten yarım saat sonra yapın.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Özlem Yamanmerhabalar benim yaklaşık 15 kilo kadar fazlam var sarımsak kürü ile bunu ne kadar sürede veririm ? Kürü nasıl hazırlamalıyım ? Bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim . En kısa sürede cevabınızı bekliyorum . İyi çalışmalar , teşekkür ederim .
  • Sarımsak

    Kürü

    Nasıl

    Yapılır?