Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Protex Sabun
Protex Sabun
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Protex Sabun :

Sıradan sabunlara oranla bakterilere karşı 10 kat daha fazla koruma sağlayan lider marka Protex, zararlı bakterilerin yüzde 99‘unu yok eden yeni Protex Antibakteriyel El Temizleme Sabunu ile hijyeni sürekli elinin altında bulmak isteyenlere, pratik ve susuz temizlik imkanı sağlıyor. Başta domuz gribi olmak üzere bakteriler yoluyla bulaşan tehlikeli hastalıklara karşı korunmanın en önemli yollarından biri, el yıkamak… El hijyenine önem verenlerin ev ve iş yerlerinde sıklıkla bulundurduğu Protex ürünlerine eklenen yeni antibakteriyel el temizleme Sabunu istenilen her yerde ve her an susuz-havlusuz temizlik ve pek çok hastalığa karşı koruma sağlıyor.

Kamu halk sağlığı uzmanları, bulaşıcı hastalıkları önlemek için ellerin sık sık yıkanması gerektiğini vurguluyor. Zamanının büyük bir çoğunluğunu dışarıda geçirenler, toplu taşıma araçları gibi bakterilerin sık bulunduğu ortamlarda bulunanlar ve çalışanlar için el temizleme jelleri, kurtarıcı özellik taşıyor. Yurt dışında ve Türkiye'de de Sağlık Bakanlığı tarzı birimler, bulaşıcı hastalıklara karşı el temizleme jellerinin kullanımını öneriyor.

Antibakteriyel sabun pazarında lider marka Protex'in hastalıklardan korunmak isteyen ve kişisel hijyene önem veren tüm tüketiciler için çıkardığı Protex Antibakteriyel El Temizleme Sabunu, raflardaki yerini aldı. Suya ihtiyaç duymadan zararlı bakterilerin yüzde 99'unu yok eden Protex Antibakteriyel El Temizleme Sabunu, çocuklarının hijyenine önem veren annelerin çantasından da eksik etmeyeceği bir ürün!

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Protex

Sabun