Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Prof. Dr İbrahim Saraçoğlu
Prof. Dr İbrahim Saraçoğlu
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Prof. Dr İbrahim Saraçoğlu :

Şifa Market İle İlgili Herşeyi Şifamarket Canlı Destek Birimlerinden Öğrenmeniz Mümkündür. Şifa Market'te Bitkisel Ürünler Satışı Yapan Bir Sitedir. Yanda ki Menüden Bitkisel Ürünlerimizi İnceleyebilirsiniz.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu
İbrahim Saraçoğlu özellikle televizyonlarda sıkça boy gösteren ve verdiği şifalı kürlerle insanlara şifa olan bir herbalisttir.

İbrahim Adnan Saraçoğlu Kimdir, Hayatı, Biyoğrafisi(İbrahim Adnan Saraçoğlu Hakkında)

1949 doğumlu olan Prof. Dr. İbrahim Adnan Saraçoğlu, kimya eğitimini tamamladıktan sonra Avusturya Graz Teknik Üniversitesi'nde doktora yaptı. Aynı üniversitenin biyoteknoloji ve mikrobiyoloji kürsüsünde asistan olarak çalıştı. 1994-1996 yıllarında Viyana Teknik Üniversitesi'nde profesör olarak görev yapan Prof. Dr. Saraçoğlu, bitkilerin insan sağlığı üzerindeki etkilerine yönelik araştırmalarıyla bütün dünyada isim yaptı.

Prof. Saraçoğlu, lavantanın Hepatit hastalarına; brokolinin de prostata iyi geldiğini dünyaya açıkladı. Bitkisel tedavi konusundaki araştırmalarını 'Bitkisel Sağlık Rehberi' adıyla kitaplaştıran Prof. Saraçoğlu'nun, birçok alanda yayınlanmış makale ve patentleri var.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
 • Cemileçam terebentin i dökülmeler için iyi geldiğini duydum ve saçlarıma iki seferdir kullanıyum. ikinci kullanımımda aşırı derecede bi dökülme oldu bu nmal midir acaba.saç tipim yağlı
 • Şifa MarketHayır normal bir durum değil. evet çam terabentin saç dökülmesine karşı etkili bir yağdır. ama yanlş kullanımdan kaynaklanan bir sorun yaşıyor olabilirsiniz.
 • Celal Yücesoy70 yaşındayım.Bende ultrason tetkikleri sonucu 160 gr kadar prostat olduğu söylendi. Çok ağır sıkıntım yok. Ama bunun için Brokoli suyunun faydalı olduğu söylendi.Brokoli suyunu nasıl kullanmalıyım.Ne kadar süreyle kullanmalıyım.Lütfen bilgi verir misiniz?Saygılarımla.
 • Şifa Marketevde hazırlayacagınız kürlerde doz aşımı oldugunda yan etki olabiliyor bu sorumluluğu almadığımız için yardımcı olamıyoruz kusura bakmayın.Ama size prostat hastalığı için bir set önereyim bunun için linki tıklayınız.Yada daha detaylı bilgi için bilgi hattımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Bilgi hattı:0224 2-3-4-5-6-7-8
  http://sifamarket.com.com/bitkisel/prstt-saw-palmetto-karisimli-set.html
 • Semr Akakuzkas calısmazı ıcın bı ılacnız varmı
 • Şifa MarketTribulus kapsülü kas gücünü ,vücut dayanıklılığını ve fiziksel performansı artırıcıdır.Vücut enerjisinin de artırılması, duygusal dinçlik ve kuvvetverici ve erkeklerde testesteronu arttırmaya yardımcı bitkisel gıda takviyesidir. Lütfen detaylı bilgi için linke tıklayınız. Bilgi Hattı: 0224 234 56 78
  http://sifamarket.com.com/bitkisel/yesilex-tribulus-ekstrakti-650-mg-60-kapsul.html
 • Prof.

  Dr

  İbrahim

  Saraçoğlu