Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Papatya Özlü Şampuan
Papatya Özlü Şampuan
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Papatya Özlü Şampuan hakkında öncelikle bilinmesi gerekenler,

Papatya özlü şampuan nedir? Bitkisel şampuanların saçta ne gibi faydaları vardır ve saç dökülmesi hakkında tüm merak ettikleriniz ve konuyla ilgili detaylı bilgiler bu makalemizde yer almaktadır...

Papatya özlü şampuan bitkisel şampuanlardan biridir..Bu sayfamızda bitkilerden elde edilen saç dökülmesini önleyen ve düzenli kullanımda saç sıklaştıran hücreleri canlandıran şifalı şampuanlar hakkında bilgiler yer almaktadır.

Saç dökülmesini önleyen ve saç hücrelerinin canlanmasına yardımcı olan % 100 Bitkisel Şampuanlarımızı görmek için tıklayınız...
Saçlara yumuşaklık ve parlaklık verir. Nemlendirici özelliğe sahiptir. Özellikle allerjik, beYaz tenli, hassas ciltlerde kullanıma uygundur. İçeriğinde yüksek oranda sağlık bitkisi olarak geniş bir kullanım alanı olan doğal alman papatyası (German Chamomile) vardır.

Alman papatyası, çeşitli nedenler ve çevresel etkilerden dolayı zarar görmüş saçlar için en uygun çözümü sunar. Alman Papatyası özlerinin rahatlatıcı, nemlendirici, yeniden yapılandırıcı özellikleri olup cilt lekelerine karşı da etkilidir.
Her tip saç için kullanılabilir ve yumuşaklık kazandırır. Açık renk, ince telli ve boyalı saçlarda kullanım için de ideal olup sarışın bayanlarda sarı saç renginin korunması amacıyla kullanılabilir ve saçlara parlaklık verir. Özel formülü sayesinde yıkamadan sonra saçların kolayca taranmasını sağlar. Ayrıca Alman Papatyası stafilokok bakterisi ve candida üzerinde antibakteriyel ve anti-fungal özellik gösterir. İçeriğindeki alpha-bisabolol sayesinde yatıştırıcı etkisi vardır, kızarıklık, Kaşıntı ve deri tahrişlerine iyi gelir.

Gözenekleri açıcı, iyileştirici özelliklere sahiptir. Kaşıntı veren rahatsızlıklarda ve allerjik ciltlerde tedaviye yardımcıdır. Ekstra yumuşak ve mükemmel temizleme sağlar. Normal deriyi yumuşatır, saç derisi yüzeyindeki nem kaybını önler. pH değerinin 5.5 olması doğal ve güzel saçlar için saç derisini destekler.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Papatya

Özlü

Şampuan