Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Nar Çekirdeği Kremi Faydaları
Nar Çekirdeği Kremi Faydaları
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Nar çekirdeği kremi faydaları; antioksidanlar ise bu maddeleri bloke ederek hem yaşlanmayı geciktirirler. Detaylı bilgiler makalemizde yer almaktadır.

NAR ÇEKİRDEĞİ KREMİ FAYDALARI :

Tüm dünyada kimyasal kozmetik sanayisinde kullanılan ve güçlü Antioksidan özelliği sayesinde mucizevi bitki olarak adlandırılan Nar çekirdeği cilde ihtiyaç malzemelerini takviye etmekle kalmıyor,birçok cilt sorunlarında rahatlıkla kullanılabiliyor. Nar Çekirdeği Kreminde birbirlerinin etkisi artıran Hodan yağı,Aloe vera,Kantoron yağı ve Üzüm Çekirdeği ile birleştirildi. Bu içerik herhangi bir yan etkisi olmaksızın hayal ettiğiniz bir cilde kavuşmanıza yardımcı olacak. Etken maddesi Nar çekirdeği yağı soğuk sıkma yöntemiyle üretilerek kullanılmıştır.Alweyna Nar Çekirdeği Kremi içerisinde yüksek oranda Nar Çekirdeği Yağı ihtiva eder.İster yüzde olsun ister boyunda veya vücudun herhangi bir yerinde oluşmuş sivilce,sivilce lekesi cilt lekesi,kırışıklık gibi sorunların iyileşmesine yardımcı olmaktadır. Ünlülerin en gözde cilt bakım sırları arasına giren nar tanesi ile güzellik,deri altındaki yağ tabakasına ulaşarak çil-leke,sivilce ve siyah nokta oluşumuna sebep olan melaninleri parçalayarak hayal ettiğiniz pürüzsüz güzelliğe Nar Çekirdeği Kremi ile sahip olabilirsiniz.

Nar Kremi, yaşlanmayı önleyici ve tersine çevirici özelliklerinden dolayı önemli bir doğal krem haline geldi. Kadınlar arasında da popüler olmaya başladı. Kadın-Erkek Orta yaşlar için yaşlanmayı önleyici özelliklere sahip krem, canlı ve parlak bir görünüm veriyor, çizgileri engelliyor.

Sabah yatağınızdan kalktığınızda ve gece yatarken, ince bir tabaka şeklinde kremi yüzünüze sürmeniz yeterli, sadece bu işlemi yaparak hayatınız boyunca sivilcesiz, tertemiz, sımsıkı gözeneklere sahip, siyah noktası olmayan harika bir cilde sahip olabilirsiniz.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Nar

Çekirdeği

Kremi

Faydaları