Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Nar Çekirdeği Fiyatları
Nar Çekirdeği Fiyatları
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Nar Çekirdeği Fiyatları :

Nar Çekirdeği Yağı 100 ml

Fiyat : 33,00 TL


Nar Çekirdeği Yağı cildi serbest radikallere karşı koruyarak cilt dokusunun daha pırıltılı ve elastik görünmesini sağlamaya yardımcı olur. Nar Çekirdeği Yağının yaklaşık yüzde 60′ı punicic asittir. Bu asit Antioksidan özelliği gösterir ve yağın sağlığı koruyucu etkisini güçlendirir. aisha, nar çekirdeğinin soğuk preslenerek değerinden hiçbir şey kaybetmeyen organik nar çekirdeği yağını vücut ürünlerinde, granüllerini ise bazı arındırıcılarda kullanıyor.

E Vitamini içeriği yüksektir. Yapısında, Punicic asitin yanı sıra %0,6 oranında, antioksidan özellikteki polifenolleri içermektedir. Nar çekirdeği yağı konjuge yağ asitlerini ( CLA ) yapısında bulunduran ender bitkilerden biridir. Hayvansal kaynaklı kojuge yağ asitleri yapısında iki çift bağ bulundururken, nar çekirdeği yağının yapısındaki konjuge yağ asitleri üç çift bağ içermektedir. Nar çekirdeği yağı alanında yapılan çalışmalar çok yeni olmasına rağmen, alınan başarılı sonuçlar bu yağa duyulan ilgiyi tüm dünyada artırmıştır.

Fiyatı: 34,72 TL+ KDV

KDV Dahil: 37,50 TL


Kabarcıklı Alg Ekstraktı, Nar Çekirdeği ve Kapsül (Hidroksipropil Metil Selüloz)

Nar Çekirdeği, Polyhenol gibi önemli bir antioksidan içerir. Bu özelliğiyle, kötü kolesterolün (LDL) azaltılmasına ve hipertansiyonun düşürülmesine yardımcı olur. Bunun yanında, Lipide Peroksidasyon ve ACE enzim aktivitesini düşürmede doğal destekleyici bir rol üstlenmektedir. İçeriğindeki, yüksek polyhenol ve ellajik asit ile cildin parlaklık kazanmasına, ciltte yağ ve vücutta Selülit oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Nar, östrojen yönünden bilinen en zengin meyvelerden biridir. Östrojenin etkisi ile menopoza girilmesini geciktirebilir ve menopoz dönemi sıkıntıları azaltılabilir. Özellikle birçok kadının korkusu olan menopozun neden olduğu kemik erimesini, içerdiği ellajik asit sayesinde engellemede ve vücudun direncini artırmada ve güç sağlamada doğal bir destekleyicidir. Yaşlanma etkilerini geciktirir (anti-aging).

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Nar

Çekirdeği

Fiyatları