Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Nar Çekirdeği Ekstresi
Nar Çekirdeği Ekstresi
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Nar Çekirdeği Ekstresi:Nar Çekirdeği Ekstresi ve merak ettikleriniz

Nar Çekirdeği Ekstreli Karışım Kapsül

1 kutu nar hapında 10 bardak yeşil çaya ve 4 bardak kızılcık suyuna eşdeğer antioksidan madde bulunmaktadır. Bu da nar çekirdeği ekstresinin hayatımızın vazgeçilmezleri arasına girmesinde önemli rol oynar.

Narın bilinen bazı faydaları:

- Tansiyonumuzu olumlu bir şekilde düzenler
- Kalbimizi korur düzenli çalışmasına destek olur
- Enfeksiyona karşı vücut direncini korur ve artırır
- Enerji verir, yorgunluğu giderir
- İdrar söktürücü etkisiyle toksin atılımını sağlar
- Bağışıklık sistemini güçlendirir hastalıklara karşı korur
- Kolesterol ve kan şekerimizi regüle eder artmasını engeller
- Bağırsak parazitlerinin düşmanıdır, iyi bakterilerin artmasını sağlar
- İshali (diare) önler, tedavide destek sağlar
- Ciltte olumlu katkısı vardır, pürüzsüz görünüm sağlar
- Cilt enfeksiyonlarında olumlu katkısı vardır

Amerikan Florida Cardio Üniversitesi araştırması:

Florida'da, 6-9 Mart tarihleri arasında yapılan Amerikan Kardiyoloji Üniversitesi toplantısına katılan, Columbia Üniversitesi New York Presbyterian Hastanesi kardiyologlarından Doç. Dr. Özgen Doğan, yapılan son araştırmaların, nar suyunun damar tıkanıklığını önleyici özelliğini ortaya çıkardığını belirtti.

Nar Hapı Basında:

- Kalp krizi, kanser ve alerjik rahatsızlıklar başta olmak üzere pek çok sağlık sorunlarının çözümüne katkı sağladığı belirtilen nar, kapsül haline getirilerek eczane raflarında yerini aldı.

- Son yıllarda tüketiminin yaygınlaşması ve sağlık açısından yararlı olduğu yönündeki uzman açıklamalarının ardından nar, ABD'de kapsül haline getirildi.

- Türkiye'de de eczanelerde satılmaya başlanan üründe bir kapsülün 8 fincan yeşil çay ile 2 bardak nar suyuna eş değer özellikte olduğu bildirildi.

- Nar Hapı kapsülünün, kırışıklıklara, yaşlanmaya bağlı unutkanlık, yüksek kolesterol, yüksek tansiyon, damar tıkanıklıkları, çeşitli kanser türleri, grup ve soğuk algınlıkları, romatizmal hastalıklar, kilo problemleri ve menopoz şikayetlerine karşı yarar sağladığı kaydedildi.

Nar Hapı Hakkında:

Meyve jelleri ve meyve lifleri birçok vitamin, mineral element ve mikroelement barınarak vücuttaki zehirleri ve atıkları vücutta kalma süresini azaltarak tarih boyunca fazla kilolarından rahatsız olan insanların yardımcısı olmuştur. Nar Hapı da bu bütün meyve lifleri ve meyve jellerinin vücuda en yararlı olanlarından nar hapı ve çeşitli ekstratlardan formülüze edilerek hazırlanmış özel bir karışımla insanları zayıflatan bir ürün olan nar hapı, Amerika ve Avrupa'da çok ilgi gören bir Zayıflama ürünüdür. Avrupa'da en son yapılan araştırmalarda nüfusun %80'i tüm rahatsızlıklarında bitkisel ürün kullanmaktadır.

Nar Hapı Nedir?

Nar hapı tamamen bitkisel doğal ekstratlardan formülüze edimiş bitkisel gıda takviyesidir. Şimdiye kadar görülmüş hiç bir yan etkisi bulunmamaktadır. Zayıflamanın yanı sıra kolestrole de iyi gelir. Nar Hapı Suyu vücudun gerekli şeker ve glikoz ihtiyacını karşılar. Vücudun buna benzer toksin ve zehirleri biriktirmesini engeller. Derhal vücuttan atmasına yardım eder. Ayrıca nar hapı vücudun yağ brülori gibidir. Yani yağ yakma makinasi gibidir. Doğada bulunan güçlü antioksidanlardandır. Antioksidanlar yaşlanmadan dolayı güçsüzleşen vücudumuzu onarır ve vücudun genç ve diri kalmasını sağlar. Mesela kırışık kremlerinde genellikle anti oksidanlar kullanılmaktadır.

İçindekiler:

Nar ekstratı, Hulasa, Hidroksisitrik Asit (HCA), Doğal Weightless, Nar Meyvesi Kabuğu, Yer Elması, Tatlı Patates, Giantarum çiçeği,

Kullanımı:

Günde 2 defa aç karnına yemeklerden 20-30 Dk. önce 1 kapsül olarak alınmalıdır. Beklenmeyen etki görüldüğünde doktorunuza başvurunuz.

Kimler Kullanamaz?

16 yaş altında kullanılmaması tavsiye edilir. Hamile bayanlar, tansiyon hastaları, kalp hastaları ve şeker hastalarının kullanması sakıncalıdır.
Tarım Bakanlığı İzni ile Türkiye'de üretilmiştir. ISO 9002 belgelidir.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Ümmiye Öztürknar çekirdeğinin erken menopoza faydası olurmu 44 yaşındayım menopoz başlangıcı var sizce neler yapmalıyım biraz daha geç olsun istiyorum
  • Şifa Marketnar çekirdeği , menopoz şikayetlerini azaltmada (östrojen seviyesini artırarak) yardımcı olur Bilgi Hattı : 0224 2-3-4-5-6-7-8
    http://sifamarket.com.com/bitkisel/nar-cekirdegi/
  • Nar

    Çekirdeği

    Ekstresi